Bramy garażowe Gros

NASZE KATALOGI

GROS

KATALOG BRAM GARAŻOWYCH

GROS

DEKORY DO BRAM GARAŻOWYCH

GROS

BRAMY DWUSKRZYDŁOWE

Gros – Polski producent bram garażowych

Dobrze dobrana brama garażowa stanowi niezbędne wykończenie każdej inwestycji budowlanej. Jak z pewnością zauważyłeś – branża budowalna proponuje bardzo szeroki asortyment wielu polskich oraz zagranicznych producentów. Dlatego wybierając „tę idealną bramę”, polecamy, by zapoznać się również ofertą, którą prezentuje swoim klientom firma GROS. Być może właśnie tu znajdziesz produkt, który będzie spełniał Twoje wymagania nie tylko praktyczne, ale również finansowe, a przy tym będzie się świetnie prezentował w Twoim projekcie budowlanym.

drzwi tarasowe hst i hpk

Innowacyjna firma z tradycjami

 

Produkty firmy GROS – przedsiębiorstwa z blisko 30 letnią są rozpoznawane i cenione zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Siedziba firmy znajduje się w Rybniku w województwie śląskim. Warto zaznaczyć, że GROS nie jest ogromnym przedsiębiorstwem – zatrudnia ok. 60 pracowników. Dlatego do każdego realizowanego zamówienia może podejść elastyczne i indywidualne, zapewniając tym samym najwyższą jakość produktu oraz obsługi, co potwierdzają certyfikaty CE. Jednym ze sztandarowych dążeń firmy jest dostarczenie Klientowi produktu – tradycyjnej bramy w nowoczesnej odsłonie. To właśnie innowacyjność jest tym, co wyróżnia GROS na tle innych producentów – nowoczesny design, oryginalne rozwiązania produktowe, produkcja na każdy wymiar i szybkość realizowanych zamówień sprawiają, że oferta GROS jest z pewnością warta uwagi.

Szeroki wachlarz asortymentu

W ofercie GROS możecie znaleźć następujące rozwiązania w zakresie bram garażowych:

  • Bramy garażowe / przemysłowe dwuskrzydłowe
  • Bramy garażowe / przemysłowe rolowane
  • Bramy garażowe / przemysłowe segmentowe
  • Bramy garażowe standard 400 mm
  • Bramy, drzwi, segmenty ścian przeciwpożarowe
  • Drzwi aluminiowe profilowe
  • Drzwi stalowe profilowe

Możliwe udogodnienia, które ten producent może dodatkowo zastosować w wybranych produktach to m.in.: automatyka (lub obsługa ręczna w zależności od potrzeb), docieplenie, produkcję na wymiar niestandardowy, klawiatury kodowe, czytniki, linii papilarnych.

Dodatkowo każdego klienta zarówno indywidualnego lub przemysłowego obejmuje opieka doradców i specjalistów, którzy wspierają fachową pomocą na każdym etapie realizacji zamówieni

Jakość za rozsądną cenę

Bramy garażowe GROS – stanowią doskonałą, nieco tańszą alternatywę do produktów bardziej popularnych producentów – i co należy podkreślić – absolutnie nie ustępują one swojej konkurencji w zakresie jakości. Więcej informacji na temat firmy GROS znajdziesz na stronie: www.gros.pl