Novoferm

NOVOFERM KATALOGI

NOVOFERM

KATALOG BRAM PRZEMYSŁOWYCH SEGMENTOWYCH

NOVOFERM

KATALOG BRAM SZYBKOBIEŻNYCH

NOVOFERM

KATALOG BRAM ROLOWANYCH

NOVOFERM

KATALOG BRAM PRZECIWPOŻAROWYCH

NOVOFERM

KATALOG BRAM PRZEŁADUNKOWYCH

Bramy do zadań specjalnych

Dla Klientów poszukujących dla swojej działalności gospodarczej lub inwestycji przemysłowych bram najwyższej klasy polecamy m.in.: asortyment marki Novoferm (www.nowoferm.pl). To sprawdzony producent przemysłowych bram typu segmentowego. Dodatkowo warto podkreślić, że ten rodzaj bram jest bardzo chętnie nabywany przez klientów dzięki swojej istotnej funkcjonalności, solidności i estetyce. Są łatwe w obsłudze, bezpieczne i zapewniają istotną termoizolację. Należy również wiedzieć, iż starannie i umiejętnie wybrana brama zabezpieczająca otwór w budynku przemysłowym znacznie wpływa na kontrolę procesów logistycznych i oszczędność czasu, a co za tym idzie – kosztów.

Novoferm bo liczy się pewność

Bramy segmentowe Novoferm znajdują także zastosowanie w parkach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej (np. w straży pożarnej, zajezdniach autobusowych), budynkach o charakterze wystawienniczym oraz lokalach usługowych.

Novoferm Docking Solutions, to bezpieczny i wydajny system przeładunkowy, który sprawdzi się w nawet najtrudniejszych warunkach. Zapewni szybkie i komfortowe dotarcie Twojego towaru na miejsce docelowe. Ten rodzaj wyspecjalizowanych produktów Novoferm idealnie dopasowuje się do potrzeb klientów dzięki różnorodnemu asortymentowi danego typu. Dlatego też w produkcji tej marki znajdują się m.in.: rampy przeładunkowe mechaniczne, rampy hydrauliczne z klapą, rampy hydrauliczne w stalowym stelażu, NovoDock P 1300 oraz linia NovoSeal S.

Bramy z płaszczem z PVC, a wśród nich – wahadłowe PTS, kurtyny paskowe VEC oraz niezawodne NovoSpeed Solutions, które wyjątkowo szybko, a przy tym sprawnie i efektywnie spełniają swoje funkcje znacznie ograniczając przy tym koszty energii. Dodatkowo, praktycznie nie potrzebują konserwacji i dostępne są w różnych formach tak, aby każdy inwestor mógł wybrać coś dla siebie.

Bramy i kraty rolowane – zbudowane z doskonałej jakości stali lub z aluminium, często i chętnie stosowane w magazynach i innych budynkach o charakterze towarowo-przemysłowym. Sprawdzają się również przy inwestycjach o ograniczonej przestrzeni przy otworze wejściowym do budynku.

Bramy przeciwpożarowe – przesuwne – najważniejszym zadaniem tych bram przemysłowych jest zapewnienie bezpieczeństwa i minimalizacja szkód w przypadku wybuchu pożaru. Warto podkreślić ich prostotę obsługi i estetyczne wykonanie, które łączą z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i komfortowym codziennym użytkowaniem. Systemy przeciwpożarowe Novoferm można instalować do stropów oraz do nadproża. Doskonale kooperują one z kurtynami taśmowymi PCV i z szybkobieżnymi bramami z PCV, wspólnie zwiększając bezpieczeństwo w budynku. Rozwiązaniem świetnie sprawdzającym się przy konieczności zabezpieczenia klap wylotowych, wlotowych oraz sufitowych są bramyNovoferm Riexinger.

Bramy automatyczne od producenta Novoferm są objęte normą UE – EN 13241-1. Gwarantuje ona bezpieczne użytkowanie, konserwację i instalację bramy. Ponadto Novoferm może poszczycić się wyjątkową dbałością o środowisko zarówno podczas procesu produkcji jak i przy użytkowaniu oraz konserwacji produktów tej marki.

Bramy przemysłowe, które cieszą oko

Na popularność bram przemysłowych Novoferm wpływa również ich nowoczesny, atrakcyjny wygląd i możliwość indywidualnego dopasowania do wizji projektu budynku. Brama przemysłowa również może zdobić i doskonale wpisywać się w zaplanowaną estetykę wyposażonej w nią inwestycji.

 

Zobacz także:

Novoferm (bramy garażowe)

Wiśniowski – bramy przemysłowe