Drzwi Rzeszów

Zapraszamy do środka

Drzwi Rzeszów

 

Masz pytania?

KONSULTANT: 17 861 23 33

Drzwi stanowią wizytówkę każdego domu lub mieszkania. Te WŁAŚCIWE muszą łączyć w sobie zarówno – cieszącą oko estetykę, solidność, funkcjonalność, jak i (a może przede wszystkim) bezpieczeństwo. Podstawowe elementy drzwi to – ościeżnica (tzw. rama, element nieruchomy drzwi), skrzydło, okucia oraz klamka. Drzwi Rzeszów.

Zastosowanie drzwi

To właśnie funkcjonalność określa główne parametry drzwi jakich poszukujemy. Najprostsze rozróżnienie, którego możemy dokonać już na wstępie – to określenie, czy drzwi będą umiejscowione wewnątrz lokalu (drzwi wewnętrzne) lub też będą stanowiły jego „zewnętrzną bramę” (drzwi zewnętrzne).

Potrzebujemy silnej ochrony, a może drzwi których szukamy będą pełnić funkcję dekoracyjną np. efektownie i na życzenie zamykającą przestrzeń pomiędzy kuchnią a salonem? Być może chcemy połączyć wysmakowaną estetykę z bezpieczeństwem najlepszego sejfu, aby chronić to – co dla nas drogie? Nie ma problemu! Bo tak naprawdę wszystkie rozwiązania i funkcjonalności satysfakcjonujące dla klienta są możliwe.

Dobry materiał na drzwi to podstawa
Drzwi Rzeszów

Obecnie na rynku można nabyć:

• drzwi drewniane
• drzwi aluminiowe
• drzwi z włókna szklanego
• drzwi PVC

Odpowiednie drzwi to również ściśle określone klasy oraz normy, które – wpierane konsultacjami z specjalistami w swoim fachu pomagają wybrać ten model, który spełniać będzie swoje funkcje przez długie lata. Również wykonane ze szlachetnego drewna drzwi drewniane.

drzwi Rzeszów

Certyfikat daje pewność

Pamiętaj, aby wybierać jedynie drzwi certyfikowane, które zostały poddane profesjonalnym testom dających gwarancję nie tylko bezpieczeństwu ale i wygody użytkowania. Właśnie takie drzwi kupisz w naszych salonach w Rzeszowie.

Wygoda i estetyka drzwi drewnianych

Najczęściej, dla drzwi wewnętrznych najważniejszymi parametrami są – wygoda użytkowania zgrabnie połączona z dobrze dobranym designem, który współgra z pomysłem na całe wnętrze. Z drzwi wewnętrznych korzystasz na co dzień. Kilka lub kilkanaście razy dziennie i znajdują się już w naszej przestrzeni lokalu. Nie muszą więc chronić przed zimnem, deszczem i nieproszonymi gośćmi. W dalszym jednak ciągu wymagaj od nich najwyższej jakości wykonania i gwarancji, i że będziemy się mogli nimi cieszyć przez długi czas.

Drzwi z Rzeszowa dające radość

Niech będą piękne, niech będą trendy, niech będą bezpieczne i niech idealnie pasują do sofy… A jeżeli tylko potrzebujesz to także – dźwiękoszczelne, przeszklone, na zamek, drzwi drewniane w kolorze hebanu, przesuwne i jakie tylko chcesz. Drzwi wewnętrzne są tak naprawdę uzależnione od Twojej wyobraźni i potrzeby. Wiedz, że mogą stanowić tak dobrą ozdobę pomieszczenia jak być gwarancją Twojej prywatności jednocześnie.

Standard na lata
Drzwi Rzeszów

Chcesz, aby drzwi mogły towarzyszyć Tobie i twojej rodzinie przez wiele lat. Dlatego cały asortyment drzwi Rzeszów, który oferujemy wybraliśmy dzięki naszemu doświadczeniu i setkom zadowolonych klientów. Nie jesteś pewien jakich drzwi potrzebujesz? Zapraszamy do nas do Rzeszowa, posiadamy dwa salony sprzedaży. Z chęcią odpowiemy na wszystkie twoje pytania i pomożemy wybrać drzwi pasujące zarówno do Twoich potrzeb jak i budżetu.