Drzwi

Zapraszamy do środka

Drzwi stanowią wizytówkę każdego domu lub mieszkania. Te WŁAŚCIWE muszą łączyć w sobie zarówno – cieszącą oko estetykę, solidność, funkcjonalność, jak i (a może przede wszystkim) bezpieczeństwo. Podstawowe elementy drzwi to – ościeżnica (tzw. rama, element nieruchomy drzwi), skrzydło, okucia oraz klamka.

Zastosowanie drzwi

To właśnie funkcjonalność określa główne parametry drzwi jakich poszukujemy. Najprostsze rozróżnienie, którego możemy dokonać już na wstępie – to określenie, czy drzwi będą umiejscowione wewnątrz lokalu (drzwi wewnętrzne) lub też będą stanowiły jego „zewnętrzną bramę” (drzwi zewnętrzne). Potrzebujemy silnej ochrony, a może drzwi których szukamy będą pełnić funkcję dekoracyjną np. efektownie i na życzenie zamykającą przestrzeń pomiędzy kuchnią a salonem? Być może chcemy połączyć wysmakowaną estetykę z bezpieczeństwem najlepszego sejfu, aby chronić to – co dla nas drogie? Nie ma problemu! Bo tak naprawdę wszystkie rozwiązania i funkcjonalności satysfakcjonujące dla klienta są możliwe.

Dobry materiał na drzwi to podstawa

Obecnie na rynku można nabyć:

• drzwi drewniane
• drzwi aluminiowe
• drzwi z włókna szklanego
• drzwi PVC

Odpowiednie drzwi to również ściśle określone klasy oraz normy, które – wpierane konsultacjami z specjalistami w swoim fachu pomagają wybrać ten model, który spełniać będzie swoje funkcje przez długie lata. Również wykonane ze szlachetnego drewna drzwi drewniane.

Certyfikat daje pewność

Należy pamiętać, aby wybierać jedynie certyfikowane produkty, które zostały poddane profesjonalnym testom dających gwarancję nie tylko bezpieczeństwu ale i wygody użytkowania. Właśnie takie drzwi oferujemy w naszych salonach w Rzeszowie.

Wygoda i estetyka drzwi drewnianych

Najczęściej, dla drzwi wewnętrznych najważniejszymi parametrami są – wygoda użytkowania zgrabnie połączona z dobrze dobranym designem, który współgra z pomysłem na całe wnętrze. Z drzwi wewnętrznych korzystamy na co dzień, kilka lub kilkanaście razy dziennie i znajdują się już w naszej przestrzeni lokalu – nie muszą więc chronić przed zimnem, deszczem i nieproszonymi gośćmi. W dalszym jednak ciągu możemy wymagać od nich najwyższej jakości wykonania i gwarancji, że będziemy się mogli nimi cieszyć przez długi czas.

Drzwi dające radość

Niech będą piękne, niech będą trendy, niech będą bezpieczne i niech idealnie pasują do sofy… A jeżeli tylko potrzebujesz to także – dźwiękoszczelne, przeszklone, na zamek, drzwi drewniane w kolorze hebanu, przesuwne i jakie tylko chcesz. Drzwi wewnętrze są tak naprawdę uzależnione od Twojej wyobraźni i potrzeby. Wiedz, że mogą stanowić tak dobrą ozdobę pomieszczenia jak być gwarancją Twojej prywatności jednocześnie.

Standard na lata

Chcemy, aby Twoje drzwi mogły towarzyszyć Tobie i twojej rodzinie przez wiele lat. Dlatego cały asortyment, który oferujemy jest wyselekcjonowany dzięki długoletniemu doświadczeniu naszej firmy i setkom zadowolonych klientów. Nie jesteś pewien jakich drzwi potrzebujesz? Zapraszamy do nas do miasta Rzeszów, gdzie posiadamy dwa salony sprzedaży, z chęcią odpowiemy na wszystkie twoje pytania i pomożemy wybrać drzwi pasujące zarówno do Twoich potrzeb jak i budżetu.