Okna PCV

NASZE KATALOGI

DOMEL

KATALOG OKIEN PREMIUM

DOMEL

ULOTKA PRODUKTOWA

DOMEL

KATALOG UKRYTYCH OKUĆ ACTIVPILOT SELECT

Okna PCV – Jakość i ergonomia

Okna wykonane z PCV (polichlorku winylu), zwane również oknami plastikowymi – cieszą się popularnością zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Przyczyną tak częstego stosowania w ich budownictwie są właściwości pozwalające na wyjątkowo łatwe i wygodne użytkowanie, a także relatywnie niska cena w stosunku jakości.

Okna PCV z klasą – nowoczesny design

PCV jest materiałem charakteryzującym się w procesie obróbki dużą plastycznością, dlatego też designerzy mają dużą swobodę przy projektowaniu okien z tego tworzywa (jedynie plastikowe okna dachowe muszą zachować swój tradycyjny czworoboczny kształt). Dodatkowo – łatwość zastosowania praktycznie dowolnej kolorystyki jest powodem możliwości zamówienia okien na własną miarę i dopasowania ich do indywidualnej koncepcji swojej inwestycji budowlanej.

Okna PCV – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jeżeli zdecydujemy, że okna PCV są stworzone właśnie dla nas należy zwrócić uwagę na jeden bardzo ważny aspekt – jest nim wybór profesjonalnej ekipy montażystów. Nawet najlepsze okna PCV nieodpowiednio zmontowane mogą znacznie obniżyć swoje walory.

Technologia UltraLink