Okna PCV Rzeszów

Okna PCV Rzeszów – NASZE KATALOGI

okna PCV Rzeszów

DOMEL

KATALOG OKIEN PREMIUM

okna PCV Rzeszów

DOMEL

ULOTKA PRODUKTOWA

DOMEL

KATALOG UKRYTYCH OKUĆ ACTIVPILOT SELECT

Okna PCV Rzeszów – Jakość i ergonomia

Wykonane z PCV (polichlorku winylu), zwane są również oknami plastikowymi. Okna PCV Rzeszów – cieszą się popularnością zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Przyczyną tak częstego stosowania w ich budownictwie są właściwości pozwalające na wyjątkowo łatwe i wygodne użytkowanie. Ponadto relatywnie niska cena naszych okien w stosunku jakości.

Okna PCV są doskonałe i praktyczne

Okna PCV są  najchętniej kupowane dzięki odpowiedniej cenie, w stosunku do wysokiej jakości jaką dają użytkownikowi. Oferujemy okna plastikowe w różnych kolorach, w Plus Projekt możecie też zamówić okna plastikowe o fakturze i barwach imitujących np. okna drewniane. Oferujemy jedynie produkty z surowców o doskonałej, najwyższej jakości.

 

Posiadamy produkty bez zawartości ołowiu i kadmu, wszystkie te zalety potwierdzono atestami. Kwestia ilości metali ciężkich ma wpływ na nasze zdrowie, zdrowie naszych dzieci i środowisko. Bardzo zależy nam na tym, aby żyć zdrowo i chronić środowisko! Niestety wiele firm produkujących okna PCV nie zwraca na to uwagi. Staramy się aby takie, nieekologiczne produkty znikały z rynku dzięki naszej ofercie.

 

Oferujemy bardzo różne okna PCV, o różnych cechach i kształcie:

  • okna klasyczne wg standardowych rozmiarów
  • okna pasywne
  • energooszczędne
  • łukowe
  • ekonomiczne
  • trzyszybowe

Wszystkie produkty spełniają surowe wymogi dla stolarki PCV. Posiadamy zarówno okna klasyczne dla najczęstszych zastosowań, jak i klasy VIP pozwalające tworzyć olbrzymie przeszklenia. Oferujemy okna łukowe pasujące do wybranych stylów architektonicznych jak dworki, pałace itp. Okna PCV Rzeszów!

 

Oczywiście wśród okien PCV mamy także okna przesuwne, tarasowe oraz balkonowe. Jako jedna z nielicznych firm w Rzeszowie oferujemy okna uchylno-przesuwne (PSK) oraz unoszono-przesuwne (HST). Tego typu stolarka jest niezwykle praktyczna w użyciu i efektowna.

 

W naszej palecie znajdą Państwo okna „ekologiczne” do domów energooszczędnych lub tzw. pasywnych. W salonach Plus Projekt spotkacie bardzo profesjonalny personel i rozbudowane ekspozycje, to istotnie pomaga w podjęciu decyzji. A przecież okna PCV czy inne, kupujemy na wiele lat, może na całe życie…

 

Dobre okna PCV to oszczędność energii, atrakcyjny element architektury domu i wysoka izolacyjność cieplna! Okna PCV Rzeszów pomożemy Ci obniżyć koszty!

Okna PCV z klasą – nowoczesny design

PCV jest materiałem charakteryzującym się w procesie obróbki dużą plastycznością. Dlatego designerzy mają dużą swobodę przy projektowaniu okien z tego tworzywa (jedynie plastikowe okna dachowe muszą zachować swój tradycyjny czworoboczny kształt). Dodatkowo – łatwość zastosowania praktycznie dowolnej kolorystyki jest powodem możliwości zamówienia okien na własną miarę i dopasowania ich do indywidualnej koncepcji swojej inwestycji budowlanej.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien?

Poza tym jeżeli zdecydujemy, że okna są stworzone właśnie dla nas, należy zwrócić uwagę na jeden bardzo ważny aspekt. Jest nim wybór profesjonalnej ekipy montażystów. Nawet najlepsze okna nieodpowiednio zmontowane mogą znacznie obniżyć swoje walory.

Okna PCV Domel

Proponujemy Państwu doskonałe okna PCV firmy Domel. Firma jest producentem z ogromnym doświadczeniem! Jesteśmy ich partnerem w Rzeszowie.

Domel oferuje okna PCV spełniające różne oczekiwania klientów. Za każdym razem jest to najwyższa światowa jakość! Znajdą Państwo w naszej ofercie okna mocno innowacyjne, popularne standardowe okna pcv, oczywiście w ofercie są wersje mocno energooszczędne.

 

okna PCV Domel

Domel – Technologia UltraLink

Więcej o UltraLink