Bramy garażowe Gros

Bramy garażowe GROS – KATALOGI

bramy garażowe Gros

GROS

KATALOG BRAM GARAŻOWYCH

bramy garażowe Gros

GROS

DEKORY DO BRAM GARAŻOWYCH

bramy garażowe Gros

GROS

BRAMY DWUSKRZYDŁOWE

Bramy garażowe Gros – Rzeszów

Dobrze dobrana brama do garażu stanowi niezbędne wykończenie każdej inwestycji budowlanej. Jak z pewnością zauważyłeś – branża budowlana proponuje bardzo szeroki asortyment wielu polskich oraz zagranicznych producentów. Dlatego wybierając bramy garażowe Gros, polecamy, by zapoznać się z całą ofertą, którą prezentuje swoim klientom GROS. Być może właśnie tu znajdziesz produkt, który będzie spełniał Twoje wymagania. Wymagania nie tylko praktyczne, ale również finansowe, a przy tym będzie się świetnie prezentował w Twoim projekcie budowlanym.

drzwi tarasowe hst i hpk

Innowacyjna firma z tradycjami

 

Produkty firmy GROS – przedsiębiorstwa z blisko 30 letnią są rozpoznawane i cenione zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Siedziba firmy znajduje się w Rybniku w województwie śląskim. Warto zaznaczyć, że GROS nie jest ogromnym przedsiębiorstwem – zatrudnia ok. 60 pracowników. Dlatego do każdego realizowanego zamówienia może podejść elastyczne i indywidualne. Co zapewnia najwyższą jakość produktu oraz obsługi, co potwierdzają certyfikaty CE. Jednym ze sztandarowych dążeń firmy jest dostarczenie Klientowi produktu – tradycyjnej bramy w nowoczesnej odsłonie. To właśnie innowacyjność jest tym, co wyróżnia GROS na tle innych producentów. Nowoczesny design, oryginalne rozwiązania produktowe, produkcja na każdy wymiar i szybkość realizowanych zamówień sprawiają, że oferta GROS jest z pewnością warta uwagi.

Szeroki wachlarz asortymentu

W ofercie GROS możecie znaleźć następujące rozwiązania w zakresie bram garażowych:

  • Bramy garażowe Gros / przemysłowe dwuskrzydłowe
  • Bramy garażowe / przemysłowe rolowane
  • Bramy garażowe / przemysłowe segmentowe
  • Bramy garażowe standard 400 mm
  • Bramy, drzwi, segmenty ścian przeciwpożarowe
  • Drzwi aluminiowe profilowe
  • Drzwi stalowe profilowe

Możliwe udogodnienia, które ten producent może dodatkowo zastosować w wybranych produktach to m.in.: automatyka (lub obsługa ręczna w zależności od potrzeb), docieplenie, produkcję na wymiar niestandardowy, klawiatury kodowe, czytniki, linii papilarnych.

Dodatkowo każdego klienta zarówno indywidualnego lub przemysłowego obejmuje opieka doradców i specjalistów, którzy wspierają fachową pomocą na każdym etapie realizacji zamówieni

Jakość za rozsądną cenę

Bramy garażowe GROS Rzeszów – stanowią doskonałą, nieco tańszą alternatywę do produktów bardziej popularnych producentów – i co należy podkreślić – absolutnie nie ustępują one swojej konkurencji w zakresie jakości. Więcej informacji na temat firmy GROS znajdziesz na stronie: www.gros.pl