Bramy segmentowe Novoferm

NASZE KATALOGI

NOVOFERM

KATALOG BRAM SEGMENTOWYCH

NOVOFERM

KATALOG BRAM UCHYLNYCH

Przede wszystkim jakość bram

Novoferm jest producentem drzwi, ościeżnic oraz bram garażowych, w tym bram segmentowych oraz bram uchylnych. Jego produkty są bardzo dobrze znane i doceniane zarówno przez specjalistów jaki i zwykłych użytkowników na całym świecie.

Firma Nowoferm powstała w Niemczech w 1955 roku. W tym momencie jest jednym z największych dostawców w swojej branży i zatrudnia blisko 2000 pracowników. Obecnie – od 2003 roku – jest częścią japońskiej grupy SanawaShutter. Jej zakłady produkcyjne znajdują się na terenie Europy Zachodniej oraz Azji. Polski oddział – Novoferm Polska Sp. z o.o. ulokowany jest Poznaniu. Jeżeli poszukujesz ukoronowania dla swojej inwestycji, którą stanowią bramy segmentowelub bramy uchylne koniecznie zapoznaj się ze specjalistyczną ofertą tego producenta.

Dobry produkt i najnowsze technologie bram

Główną zasadą firmy, jest polityka – „jakość nie ilość”. Produkty Novoferm łączą w sobie ponadprzeciętną jakość wykonania, wysoką estetykę, gwarancję bezpieczeństwa, a także przystępną cenę – a to wszystko przy najwyższych standardach użytkowania oraz certyfikacji jakości (ISO 9001). Dodatkowo, asortyment Novoferm np. garażowe bramy segmentowe oraz bramy uchylne – jest wytwarzany w warunkach nieszkodliwych dla środowiska, a ich produkt finalny – również nie wpływa niekorzystnie na nasz ekosystem.
Novoferm, jako dostawca dostarcza naszej firmie następujące typy bram garażowych:

  • garażowe bramy segmentowe

Jedną z głównych zalet bram segmentowych jest to, że nie zajmują dodatkowego miejsca podczas ich otwierania / zamykania. Ponadto można je dopasować na wymiar we wszystkich kształtach otworu garażowego. Bramy segmentowe charakteryzują się również szerokimi możliwościami w zakresie projektów, wzornictwa i kolorystyki.

  • garażowe bramy uchylne

Są częstym rozwiązaniem, jeżeli nabywca dysponuje dodatkowym miejscem na podjeździe, które będzie zarezerwowane jako przestrzeń do zamykania / otwierania. Trwałe i bardzo odporne na uszkodzenia. Duży wybór bram uchylnych dopasowany do nawet najbardziej indywidualnych inwestycji.

Ponadto bramy Novoferm można wyposażyć w pakiet antywłamaniowy WK2/RC2

Korzyści to

• utrudnione wyważenie: wzmocnione mocowania
• dodatkowe wzmocnienie zamka i szyny prowadzącej.