Novoferm

NOVOFERM KATALOGI

NOVOFERM

KATALOG BRAM PRZEMYSŁOWYCH SEGMENTOWYCH

NOVOFERM

KATALOG BRAM SZYBKOBIEŻNYCH

NOVOFERM

KATALOG BRAM ROLOWANYCH

NOVOFERM

KATALOG BRAM PRZECIWPOŻAROWYCH

NOVOFERM

KATALOG BRAM PRZEŁADUNKOWYCH

Bramy Novoferm – produkty do zadań specjalnych

Dla Klientów poszukujących dla swojej działalności gospodarczej lub inwestycji przemysłowych bram najwyższej klasy polecamy m.in.: asortyment marki Novoferm (www.nowoferm.pl). To sprawdzony producent przemysłowych bram typu segmentowego. Dodatkowo warto podkreślić, że ten rodzaj bram jest bardzo chętnie nabywany przez klientów dzięki swojej istotnej funkcjonalności, solidności i estetyce. Są łatwe w obsłudze, bezpieczne i zapewniają istotną termoizolację. Należy również wiedzieć, iż starannie i umiejętnie wybrana brama zabezpieczająca otwór w budynku przemysłowym znacznie wpływa na kontrolę procesów logistycznych i oszczędność czasu, a co za tym idzie – kosztów.

Novoferm bo liczy się pewność

Bramy segmentowe Novoferm znajdują także zastosowanie w parkach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej (np. w straży pożarnej, zajezdniach autobusowych), budynkach o charakterze wystawienniczym oraz lokalach usługowych.

Novoferm Docking Solutions, to bezpieczny i wydajny system przeładunkowy, który sprawdzi się w nawet najtrudniejszych warunkach. Zapewni szybkie i komfortowe dotarcie Twojego towaru na miejsce docelowe. Ten rodzaj wyspecjalizowanych produktów Novoferm idealnie dopasowuje się do potrzeb klientów dzięki różnorodnemu asortymentowi danego typu. Dlatego też w produkcji tej marki znajdują się m.in.: rampy przeładunkowe mechaniczne, rampy hydrauliczne z klapą, rampy hydrauliczne w stalowym stelażu, NovoDock P 1300 oraz linia NovoSeal S.

Bramy z płaszczem z PVC, a wśród nich – wahadłowe PTS, kurtyny paskowe VEC oraz niezawodne NovoSpeed Solutions, które wyjątkowo szybko, a przy tym sprawnie i efektywnie spełniają swoje funkcje znacznie ograniczając przy tym koszty energii. Dodatkowo, praktycznie nie potrzebują konserwacji i dostępne są w różnych formach tak, aby każdy inwestor mógł wybrać coś dla siebie.

Bramy i kraty rolowane – zbudowane z doskonałej jakości stali lub z aluminium, często i chętnie stosowane w magazynach i innych budynkach o charakterze towarowo-przemysłowym. Sprawdzają się również przy inwestycjach o ograniczonej przestrzeni przy otworze wejściowym do budynku.

Bramy przeciwpożarowe – przesuwne – najważniejszym zadaniem tych bram przemysłowych jest zapewnienie bezpieczeństwa i minimalizacja szkód w przypadku wybuchu pożaru. Warto podkreślić ich prostotę obsługi i estetyczne wykonanie, które łączą z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i komfortowym codziennym użytkowaniem. Systemy przeciwpożarowe Novoferm można instalować do stropów oraz do nadproża. Doskonale kooperują one z kurtynami taśmowymi PCV i z szybkobieżnymi bramami z PCV, wspólnie zwiększając bezpieczeństwo w budynku. Rozwiązaniem świetnie sprawdzającym się przy konieczności zabezpieczenia klap wylotowych, wlotowych oraz sufitowych są bramy Novoferm Riexinger.

Bramy automatyczne od producenta Novoferm są objęte normą UE – EN 13241-1. Gwarantuje ona bezpieczne użytkowanie, konserwację i instalację bramy. Ponadto Novoferm może poszczycić się wyjątkową dbałością o środowisko zarówno podczas procesu produkcji jak i przy użytkowaniu oraz konserwacji produktów tej marki.

Bramy przemysłowe, które cieszą oko

Na popularność bram przemysłowych Novoferm wpływa również ich nowoczesny, atrakcyjny wygląd i możliwość indywidualnego dopasowania do wizji projektu budynku. Brama przemysłowa również może zdobić i doskonale wpisywać się w zaplanowaną estetykę wyposażonej w nią inwestycji.

 

Zobacz także:

Novoferm (bramy garażowe)