Drzwi Rzeszów

Zapraszamy do środka

Rodzaje i zastosowania Drzwi Rzeszów

 

Masz pytania?

KONSULTANT: 514 127 448

Wizytówką każdego domu lub mieszkania są drzwi. Te WŁAŚCIWE muszą łączyć w sobie zarówno – cieszącą oko estetykę, solidność, funkcjonalność, jak i (a może przede wszystkim) bezpieczeństwo. Podstawowe elementy drzwi to – ościeżnica (tzw. rama, element nieruchomy drzwi), skrzydło, okucia, klamki oraz wkładki do drzwi. Drzwi Rzeszów.

Wybór odpowiednich drzwi zwykle jest prosty, ponieważ każdy zwraca uwagę na ich jakość, materiał, z jakiego są wykonane, a także zastosowanie. Istotne jest jednak, aby mieć świadomość, że do wyboru jest wiele rodzajów drzwi, dopasowanych pod każdym względem do potrzeb użytkownika.

Postaw na drzwi najlepszej jakości  

Gdyby policzyć liczbę znajdujących się w mieście drzwi, Rzeszów miałby ich setki tysięcy. Są one wszędzie – zaczynając od mieszkań, kończąc na obiektach komercyjnych i urzędach. Jeśli szukasz ich dla siebie, propozycja Plus Projekt jest dla Ciebie wręcz idealna.  

Zastosowanie drzwi

To właśnie funkcjonalność określa główne parametry drzwi jakich poszukujemy. Najprostsze rozróżnienie, którego możemy dokonać już na wstępie – to określenie, czy drzwi będą umiejscowione wewnątrz lokalu (drzwi wewnętrzne) lub też będą stanowiły jego „zewnętrzną bramę” (drzwi zewnętrzne).

Potrzebujemy silnej ochrony, a może drzwi których szukamy będą pełnić funkcję dekoracyjną np. efektownie i na życzenie zamykającą przestrzeń pomiędzy kuchnią a salonem? Być może chcemy połączyć wysmakowaną estetykę z bezpieczeństwem najlepszego sejfu, aby chronić to – co dla nas drogie? Nie ma problemu! Bo tak naprawdę wszystkie rozwiązania i funkcjonalności satysfakcjonujące dla klienta są możliwe.

Drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne 

W szerokiej ofercie tej firmy znajdują się każdego rodzaju drzwi. Rzeszów jest terenem, na którym Plus Projekt świadczy swoje usługi, więc niezależnie od tego, w jakim jego rejonie mieszkasz, możesz z nich skorzystać. Czy to drzwi wewnętrzne, czy drzwi zewnętrzne, łączy je jedno – najwyższa jakość wykonania. Powstają z solidnych materiałów, dzięki czemu są inwestycją na długi okres eksploatacji. 

Zastosowane w nich rozwiązania technologiczne sprawiają, że cechuje je wysoki stopnień termoizolacji oraz otwierają się i zamykają bardzo cicho – koniec z nieprzyjemnym zgrzytaniem. Dzięki dużemu wyborowi Projekt Plus ma pasujące do każdej stylistyki pomieszczenia drzwi. Rzeszów może dzięki temu zapewnić sobie nie tylko wygodę, ale również doskonałe dopasowanie do aranżacji. Drzwi loftowe, klasyczne, nowoczesne? A może drzwi tarasowe? Żaden problem – tu znajdziesz każdy ich rodzaj. 

Drzwi wewnętrzne, drzwi Rzeszów

Drzwi wewnętrzne stanowią podstawowy i jeden z najważniejszych elementów wykończenia każdego wnętrza. Ich wygląd wpływa na charakter pomieszczeń, dlatego należy dołożyć starań, aby zostały dobrane we właściwy sposób. Zadbaj, aby ich kolor był dopasowany do pozostałych elementów wykończeniowych i tworzył z nimi spójną całość. Drzwi najlepiej, aby były dopasowane pod względem kolorystycznym do okien i mebli, szczególnie, jeżeli chcesz stworzyć kontrast z podłogą.

Drzwi specjalnych zastosowań 

Oferta Plus Projekt adresowana jest także do osób, które potrzebują bardziej specjalistycznych drzwi. Do takich zaliczają się m.in. drzwi przeciwpożarowe. Muszą one spełniać rygorystyczne normy związane z bezpieczeństwem, w tym ochroną przeciwko płomieniom i żarowi. Nie będzie z tym problemu – Plus Projekt ma takie właśnie drzwi. Rzeszów dzięki temu staje się bezpieczniejszym miastem. 

A może drzwi wielkogabarytowe? Tu również nie ma problemu. Plus Projekt dostarczy odpowiednie wejścia do większych obiektów, jak galerie handlowe. W ten sposób zarządca zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym i będzie w zgodzie z przepisami budowlanymi. 

Zobacz pełną ofertę i wybierz drzwi dla siebie już dzisiaj! 

Drzwi zewnętrzne

Wizytówką domu są drzwi wejściowe, dlatego powinny dobrze wyglądać i wpływać na atrakcyjność budynku. Ale to nie jest w nich najważniejsze. Przede wszystkim każdemu zależy na tym, aby odznaczały się odpowiednią trwałością. W końcu kupuje się je na lata. Muszą być odporne na działanie warunków atmosferycznych i stanowić solidne zabezpieczenie dla domu. Drzwi zewnętrzne powinny mieć klasę od RC1 do RC4. Zapewnią w ten sposób odpowiednią ochronę. Drzwi Rzeszów

Drzwi ppoż, przeciwpożarowe

Drzwi przeciwpożarowe mają do spełnienia dwa podstawowe zadania:

  • mają zapewnić prostą ewakuację, dlatego powinny być odpowiednio szerokie, aby mogła przez nie przejść jednocześnie spora grupa osób,
  • zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia po pozostałej części budynku.

Podstawą jest, aby drzwi ppoż otwierały się na zewnątrz, przez co nawet duży tłum będzie mógł swobodnie się przez nie przecisnąć. Dźwignia antypaniczna powinna znajdować się na całej ich szerokości, co ułatwi ich szybkie otwarcie.

Drzwi antywłamaniowe Rzeszów

Podstawowe zabezpieczenie dla każdego budynku – drzwi antywłamaniowe. Oczywiście nie są w stanie w 100% ochronić nas przed włamaniem. Aby jednak złodziej miał trudność z ich wywarzaniem i wypchnięciem, należy dopilnować właściwego zamontowania ościeżnicy, która powinna zostać przytwierdzona do muru przy użyciu kotew. Skrzydło drzwi powinno mieć natomiast stalową ramę. Znaczenie ma także wysoka jakość zawiasów, a także obecność bolców antywłamaniowych. Należy zwrócić uwagę również na zamek, który powinien uruchamiać rygle wysuwające się w trzech kierunkach. Im więcej drzwi mają rygli, tym drzwi są bardziej odporne na wywarzanie. Oferujemy antywłamaniowe drzwi w Rzeszowie.

Drzwi tarasowe

Choć drzwi tarasowe nie są drzwiami wejściowymi, w wielu domach pełną tę funkcję z praktycznego punktu widzenia. Podstawą jest, aby zdecydować się na model komfortowy w obsłudze. Dostępne są obecnie automatyczne rozwiązania wykorzystywane przy drzwiach podnoszono-przesuwnych, które realizowane są dzięki specjalnemu napędowi. Ważne jest także, aby drzwi tarasowe zapewniały odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Stosowane są przy nich specjalne listwy przymykowe oraz zaczepy. Wybierając nowoczesne drzwi tarasowe, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo, ani komfort podczas ich użytkowania.

Drzwi Rzeszów
Dobry materiał na drzwi to podstawa

Obecnie na rynku można nabyć:

• drzwi drewniane
• drzwi aluminiowe
• drzwi z włókna szklanego
• drzwi PVC

Odpowiednie drzwi to również ściśle określone klasy oraz normy, które – wpierane konsultacjami z specjalistami w swoim fachu pomagają wybrać ten model, który spełniać będzie swoje funkcje przez długie lata. Również wykonane ze szlachetnego drewna drzwi drewniane.

Drzwi Rzeszów – zapraszamy Państwa do Plus Projekt

drzwi Rzeszów

Certyfikat daje pewność

Pamiętaj, aby wybierać jedynie drzwi certyfikowane, które zostały poddane profesjonalnym testom dających gwarancję nie tylko bezpieczeństwu ale i wygody użytkowania. Właśnie takie drzwi kupisz w naszych salonach w Rzeszowie.

Wygoda i estetyka drzwi drewnianych

Najczęściej, dla drzwi wewnętrznych najważniejszymi parametrami są – wygoda użytkowania zgrabnie połączona z dobrze dobranym designem, który współgra z pomysłem na całe wnętrze. Z drzwi wewnętrznych korzystasz na co dzień. Kilka lub kilkanaście razy dziennie i znajdują się już w naszej przestrzeni lokalu. Nie muszą więc chronić przed zimnem, deszczem i nieproszonymi gośćmi. W dalszym jednak ciągu wymagaj od nich najwyższej jakości wykonania i gwarancji, i że będziemy się mogli nimi cieszyć przez długi czas.

Drzwi z Rzeszowa dające radość

Niech będą piękne, niech będą trendy, niech będą bezpieczne i niech idealnie pasują do sofy… A jeżeli tylko potrzebujesz to także – dźwiękoszczelne, przeszklone, na zamek, drzwi drewniane w kolorze hebanu, przesuwne i jakie tylko chcesz. Drzwi wewnętrzne są tak naprawdę uzależnione od Twojej wyobraźni i potrzeby. Wiedz, że mogą stanowić tak dobrą ozdobę pomieszczenia jak być gwarancją Twojej prywatności jednocześnie.

Standard na lata
Drzwi Rzeszów

Chcesz, aby drzwi mogły towarzyszyć Tobie i twojej rodzinie przez wiele lat. Dlatego cały asortyment drzwi Rzeszów, który oferujemy wybraliśmy dzięki naszemu doświadczeniu i setkom zadowolonych klientów. Nie jesteś pewien jakich drzwi potrzebujesz? Zapraszamy do nas do Rzeszowa, posiadamy dwa salony sprzedaży. Z chęcią odpowiemy na wszystkie twoje pytania i pomożemy wybrać drzwi pasujące zarówno do Twoich potrzeb jak i budżetu.