Drzwi tarasowe Rzeszów

Drzwi tarasowe Rzeszów

Drzwi tarasowe HST i PSK

Aktualnie spośród wszystkich dostępnych na rynku drzwi na tarasy, największą popularnością cieszą się nowoczesne systemy przesuwne – HST i PSK. W naszej ofercie znajdziesz drzwi dopasowane do indywidualnych potrzeb – zarówno pod kątem wymiarów i zastosowanych technologii, jak również cen i zyskasz możliwość inwestycji w najlepsze drzwi tarasowe HST i PSK dostępne na rynku.

drzwi tarasowe hst i hpk

Drzwi tarasowe HST i PSK, czyli nowoczesna alternatywa

Dostępne w ofercie drzwi HST i PSK to rozwiązania tworzone w oparciu o systemy przesuwne, które nie tylko są trwałe i wygodne w użytkowaniu, ale również dają dużo większe możliwości aranżacyjne, niż tradycyjne drzwi balkonowe. Wynika to przede wszystkim z tego, że do ich otwierania i zamykania nie potrzebujesz powierzchni wewnątrz pomieszczenia, dzięki czemu sprawdzają się one również na małych przestrzeniach. Oczywiście umożliwiają wykorzystanie dużych przeszkleń, dzięki czemu prezentują się estetycznie i bardzo nowocześnie. Czym różnią się oba rozwiązania?

  • Drzwi tarasowe HST – drzwi unoszono-przesuwne, w których skrzydło przesuwne i stałe znajdują się równolegle do siebie. Zaletą tego rozwiązania jest lekkość otwierania, za co odpowiada ukryta w podłodze szyna ze specjalnymi rolkami, dzięki którym przesuwa się skrzydło ruchome. Bezproblemowe jest również uchylanie drzwi.
  • Drzwi tarasowe PSK – drzwi uchylno-przesuwne, w których podczas zamknięcia, skrzydło stałe i skrzydło przesuwne tworzą linię prostą. Za bezproblemowe i płynne przesuwanie drzwi, odpowiada dolna ościeżnica, w której montuje się prowadnicę z szyną. Drzwi można również uchylać, a mechanizm tego procesu jest identyczny jak w tradycyjnych systemach.

Oba rozwiązania wykorzystują nowoczesne, sprawdzone technologie, dzięki którym zarówno system HST, jak i PSK będzie trwały, bezpieczny i w pełni sprawny na przestrzeni wielu lat.

Dlaczego drzwi tarasowe HST i PSK?

  • Wysoka estetyka i możliwość zastosowania dużych przeszkleń.
  • Uniwersalność zastosowania w różnych obiektach – zarówno jedno-, jak i wielorodzinnych.
  • Płynne i bezproblemowe otwieranie oraz uchylanie drzwi.
  • Wysoka wytrzymałość, która wynika z zastosowania odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów.
  • Doskonała izolacja termiczna i akustyczna.
  • Atrakcyjne ceny, dzięki którym drzwi HST i PSK stanowią alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań.

W Plus Projekt dopasujemy drzwi do indywidualnych potrzeb Klienta i zadbamy o to, aby miał on możliwość wyboru nowoczesnego, w pełni funkcjonalnego rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu!

drzwi Rzeszów