Drzwi ukryte Rzeszów

DRZWI UKRYTE – KATALOGI

ASILO

KATALOG DRZWI WEWNĘTRZNYCH

LEON

KATALOG DRZWI WEWNĘTRZNYCH

drzwi wewnętrzne ukryte

Drzwi ukryte Rzeszów

Drzwi ukryte to trend, który skradł serca fanów minimalistycznych wnętrz swoją estetyką i funkcjonalnością. Zamontowane w ścianie, idealnie spajają się ze ścianą, tworząc jednolitą taflę, która podkreśli nowoczesny charakter pomieszczenia, a dzięki zabudowaniu pewnych elementów wnętrze zyskuje zupełnie nowy wygląd.

Cechą charakterystyczną drzwi ukrytych jest schowana w ścianie ościeżnica. Dzięki takiemu zabiegowi drzwi i ściana stapiają się ze sobą, pozostawiając jedynie cienką szczelinę, która odróżnia je od siebie. Efekt jednolitej powierzchni jest szczególnie widoczny przy identycznym wykończeniu obu elementów.

Wytrzymałe zawiasy, które pozwalają na regulację w trzech kierunkach bez demontażu skrzydła drzwi, zamek z funkcją bezszelestnego zamykania, dowolne wykończenie – to wszystko sprawia, że drzwi z ukrytą ościeżnicą dostępne w Plus Projekt cieszą się popularnością i są chętnie wybierane zarówno przez klientów prywatnych, jak i inwestorów.

Jakie możliwości dają drzwi z ukrytą ościeżnicą?

Drzwi ukryte pozwalają na dowolną aranżację. Wszystko dzięki szerokim możliwościom projektowym. Chociaż najpopularniejsze są drzwi ukryte w kolorze białym, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać dyskretne drzwi do samodzielnego tapetowania lub malowania.

Ciekawym rozwiązaniem będzie ukrycie drzwi pod modną obecnie tapetą z dużym kwiecistym wzorem, którą będzie pokryta również ściana. Dla fanów stylu skandynawskiego oraz nowoczesnych szarości odpowiednim wyborem będą drzwi do samodzielnego wykończenia, pokryte tynkiem strukturalnym.

Drzwi z ukrytą ościeżnicą sprawdzą się takie w mieszkaniach o niewielkim metrażu – dzięki ukryciu większości wystających elementów, pomieszczenia optycznie zyskują na przestrzeni. W większych mieszkaniach lub domach drzwi tego typu będą stanowiły sprytne rozwiązanie ukrycia przejść do dodatkowych pokoi, np. z sypialni do łazienki.

drzwi ukryte tapeta

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Skontaktuj się z nami – znajdziemy idealne rozwiązanie.

17 861 23 33

Ukryte drzwi w Plus Projekt

Naszym Klientom dostarczamy produkty wysokiej jakości od sprawdzonych producentów. W naszej ofercie znajdziesz drzwi ukryte znanych firm Entra (kolekcja Asilo) i Leon, które cechuje solidne wykonanie, estetyka, trwałość i przystępna cena. Wybieraj spośród wielu modeli, które z łatwością dopasujesz do wystroju i charakteru swoich czterech ścian.

drzwi przeciwpożarowe rzeszów
drzwi przeciwpożarowe Rzesów