Okna drewniane Rzeszów

NASZE KATALOGI – okna drewniane Rzeszów

okna drewniane Rzeszów

FERNO

OKNA DREWNIANE

Niepowtarzalny klimat drewna

Okna wykonane z naturalnego drewna ponownie wracają do łask. Są coraz częściej używane w tak zwanych „tradycyjnych projektach” budynków, jak przy inwestycjach innowacyjnych czerpiących z modernistycznych inspiracji. W obydwu przypadkach trudno jednak zaprzeczyć – drewniane elementy i wykończenia zastosowane domu lub mieszkaniu nadają każde inwestycji budowlanej wyjątkową atmosferę. Okna drewniane Rzeszów

drzwi tarasowe hst i hpk

Siła drewna

Naturalny budulec okien zapewnia szczelność, niską rozszerzalność cieplną i wysoką sztywność. Dzięki czemu nadają się one nawet do wielkoformatowych przeszkleń. Podobnie jak okna z PCV, okna drewniane Rzeszów oferują bardzo szeroki wachlarz możliwości jeżeli chodzi o design. Ponieważ w przeciwieństwie do plastikowych okien – w trakcie eksploatacji możliwa jest dowolna zmiana koloru. Ponadto można je także dowolnie projektować nawet, jako okna dachowe. Dodatkowo, drewniane okna dachowe świetnie współpracują z drewnianą więźbą budynków.

100 lat, 100 lat…

Solidnie wykonane okna drewniane, którym zapewni się staranną pielęgnację i ochronę są niebywale trwałe i mogą cieszyć oko swoim widokiem nawet do stu lat. Oprócz tego okna wykonane z drewna nie wypaczają się. Drobne uszkodzenia lub zarysowania można bez problemu naprawić bez konieczności wymiany całego elementu okiennego.

Technologia UltraLink