Okna PCV Rzeszów

Okna PCV Rzeszów – NASZE KATALOGI

okna PCV Rzeszów

DOMEL

KATALOG OKIEN PREMIUM

okna PCV Rzeszów

DOMEL

ULOTKA PRODUKTOWA

DOMEL

KATALOG UKRYTYCH OKUĆ ACTIVPILOT SELECT

Dlaczego wybrać okna PCV Rzeszów w Plus Projekt?

Wykonane z tworzywa sztucznego PCV (polichlorku winylu), zwane są również oknami plastikowymi. Okna PCV Rzeszów – bo o nich mowa – cieszą się popularnością zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Przyczyną tak częstego stosowania tego rodzaju stolarki okiennej w budownictwie są właściwości pozwalające na wyjątkowo łatwe i wygodne użytkowanie: wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne oraz trwałość wykorzystanych materiałów.

Dodatkowym atutem okien tego typu jest relatywnie niska cena oferowanych przez nas produktów w stosunku do ich jakości. To właśnie ten aspekt sprawia, że okna wykonane z tworzywa  są najchętniej wybierane i kupowane przez właścicieli domów i mieszkań oraz inwestorów budowlanych.

W Plus Projekt myślimy o Tobie i o środowisku. Posiadamy produkty bez zawartości ołowiu i kadmu, a wszystkie te zalety potwierdzono atestami. Dobrej jakości stolarka okienna, która przez wiele lat będzie służyć domownikom, nie powinna zawierać szkodliwych substancji. Metale ciężkie nie pozostają bez wpływu na nasze zdrowie, zdrowie naszych dzieci i otaczającą nas przyrodę. Bardzo zależy nam na tym, aby żyć zdrowo i chronić to, co najcenniejsze – naszą Planetę!

Niestety wiele firm produkujących okna PCV nie zwraca na to uwagi. Jako odpowiedzialny producent okien staramy się, aby takie nieekologiczne produkty znikały z rynku dzięki naszej ofercie.

Okna PCV są doskonałe i praktyczne

Okna PCV są  najchętniej kupowane dzięki odpowiedniej cenie, w stosunku do wysokiej jakości jaką dają użytkownikowi. Oferujemy okna plastikowe w różnych kolorach, w Plus Projekt możecie też zamówić okna plastikowe o fakturze i barwach imitujących np. okna drewniane. Oferujemy jedynie produkty z surowców o doskonałej, najwyższej jakości.

Posiadamy produkty bez zawartości ołowiu i kadmu, wszystkie te zalety potwierdzono atestami. Kwestia ilości metali ciężkich ma wpływ na nasze zdrowie, zdrowie naszych dzieci i środowisko. Bardzo zależy nam na tym, aby żyć zdrowo i chronić środowisko! Niestety wiele firm produkujących okna z tworzyw nie zwraca na to uwagi. Staramy się aby takie, nieekologiczne produkty znikały z rynku dzięki naszej ofercie.

Oferujemy bardzo różne okna PCV, o różnych cechach i kształcie:

 • okna klasyczne wg standardowych rozmiarów
 • okna pasywne
 • energooszczędne
 • łukowe
 • ekonomiczne
 • trzyszybowe

Wszystkie produkty spełniają surowe wymogi dla stolarki PCV. Posiadamy zarówno okna klasyczne dla najczęstszych zastosowań, jak i klasy VIP pozwalające tworzyć olbrzymie przeszklenia. Oferujemy okna łukowe pasujące do wybranych stylów architektonicznych jak dworki, pałace itp. Okna PCV Rzeszów!

Oczywiście wśród okien “plastikowych” mamy także okna przesuwne, tarasowe oraz balkonowe. Jako jedna z nielicznych firm w Rzeszowie oferujemy okna uchylno-przesuwne (PSK) oraz unoszono-przesuwne (HST). Tego typu stolarka jest niezwykle praktyczna w użyciu i efektowna.

W naszej palecie znajdą Państwo okna “ekologiczne” do domów energooszczędnych lub tzw. pasywnych. W salonach Plus Projekt spotkacie bardzo profesjonalny personel i rozbudowane ekspozycje, to istotnie pomaga w podjęciu decyzji. A przecież okna PCV czy inne, kupujemy na wiele lat, może na całe życie…

Dobre okna to oszczędność energii, atrakcyjny element architektury domu i wysoka izolacyjność cieplna! Okna PCV Rzeszów pomożemy Ci obniżyć koszty!

Co sprawia, że okna plastikowe są tak popularne?

PCV jest materiałem charakteryzującym się w procesie obróbki dużą plastycznością. Dlatego designerzy mają dużą swobodę przy projektowaniu okien z tego tworzywa (jedynie plastikowe okna dachowe muszą zachować swój tradycyjny czworoboczny kształt). Dodatkowo – łatwość zastosowania praktycznie dowolnej kolorystyki jest powodem możliwości zamówienia okien na własną miarę i dopasowania ich do indywidualnej koncepcji swojej inwestycji budowlanej.

Okna PCV z klasą – nowoczesny design

Tworzywo sztuczne jakim jest polichlorek winylu jest materiałem charakteryzującym się w procesie obróbki dużą plastycznością. Dlatego designerzy mają dużą swobodę przy projektowaniu okien z tego tworzywa (jedynie plastikowe okna dachowe muszą zachować swój tradycyjny czworoboczny kształt). Dodatkowo – łatwość zastosowania praktycznie dowolnej kolorystyki jest powodem możliwości zamówienia okien na własną miarę i dopasowania ich do indywidualnej koncepcji swojej inwestycji budowlanej.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien?

Poza tym jeżeli zdecydujemy, że okna są stworzone właśnie dla nas, należy zwrócić uwagę na jeden bardzo ważny aspekt. Jest nim wybór profesjonalnej ekipy montażystów. Nawet najlepsze okna nieodpowiednio zmontowane mogą znacznie obniżyć swoje walory.

Szeroki wybór okien PCV – nasza oferta, zobacz!

Od początku naszej działalności dbamy o to, by dostosować się do potrzeb Klientów. Nasza oferta obejmuje okna plastikowe w różnych kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wnętrz oraz elewacji. W Plus Projekt możesz również zamówić okna plastikowe o fakturze i barwach imitujących inne materiały, np. okna drewniane. Oferujemy jedynie produkty z surowców o najwyższej jakości, które gwarantują wieloletnie użytkowanie.

Oferujemy bardzo różne okna PCV, o różnych cechach i kształcie:

 • okna klasyczne wg standardowych rozmiarów
 • okna pasywne
 • energooszczędne
 • łukowe
 • ekonomiczne
 • trzyszybowe

Wszystkie produkty spełniają surowe wymogi dla stolarki z tworzywa sztucznego. Posiadamy zarówno okna klasyczne dla najczęstszych zastosowań (do tradycyjnych domów i mieszkań), jak i klasy VIP pozwalające tworzyć olbrzymie przeszklenia, często spotykane w nowoczesnym budownictwie. Nasza oferta obejmuje także okna łukowe pasujące do wybranych stylów architektonicznych, jak dworki czy pałace, a także okna „ekologiczne” do domów energooszczędnych lub tzw. pasywnych.

To nie wszystko! Wśród oferowanych okien PCV mamy także okna przesuwne, tarasowe oraz balkonowe. Jako jedna z nielicznych firm w Rzeszowie oferujemy okna uchylno-przesuwne (PSK) oraz unoszono-przesuwne (HST). Tego typu stolarka okienna jest niezwykle praktyczna w użyciu i efektowna.

PLUS PROJEKT – więcej niż okna

W salonach Plus Projekt czeka na Ciebie profesjonalny personel i rozbudowane ekspozycje, co istotnie pomaga w podjęciu decyzji. Możesz liczyć również na fachowe doradztwo w zakresie doboru produktów. W końcu okna PCV czy inne, kupuje się na wiele lat, często – na całe życie. Solidna i profesjonalnie zamontowana stolarka okienna to oszczędność energii, atrakcyjny element architektury domu i wysoka izolacyjność cieplna! Okna PCV Rzeszów – pomożemy Ci obniżyć koszty!

Oferujemy pomoc w montażu!

Znalezienie idealnych okien i ich zakup to nie wszystko. Należy jeszcze mieć na uwadze ich montaż. Istotne jest, by powierzyć to zadanie profesjonalnej ekipie montażystów. Nawet najlepsza stolarka okienna nieodpowiednio zmontowana, może znacznie obniżyć swoje walory. Z naszej strony możesz liczyć na pomoc w tym zakresie oraz pewność, że Twoje nowe okna zostaną właściwie zamontowane.

Okna firmy Domel

Jako producent okien i drzwi chcemy dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości, dlatego podejmujemy współpracę z cenionymi i sprawdzonymi markami. Jedną z polecanych przez nas firm jest Domel, specjalizująca się w produkcji okien PCV. Ogromne doświadczenie i wiele lat na rynku sprawiło, że marka cieszy się szerokim uznaniem. To w mieście jakim jest Rzeszów, podjęliśmy owocną współpracę.

Domel oferuje okna plastikowe spełniające różne oczekiwania klientów. Za każdym razem jest to najwyższa światowa jakość!  W naszej ofercie znajdziesz okna Domel mocno innowacyjne, wpisujące się w najnowsze trendy, popularne, standardowe okna plastikowe, które doskonale będą pasować do klasycznych elewacji oraz wersje energooszczędne, dzięki którym obniżysz koszty ogrzewania.

okna PCV Domel

Domel – Technologia UltraLink

Więcej o UltraLink