Osłony okienne Rzeszów

Osłony okienne Rzeszów – NASZE KATALOGI

ALUPROF

KATALOG OSŁON OKIENNYCH

BUBENDORF

KATALOG OSŁON OKIENNYCH

BUBENDORF

KATALOG OSŁON OKIENNYCH

BUBENDORF

KATALOG OSŁON OKIENNYCH

Osłony okienne

Osłony okienne to funkcjonalne produkty zapewniające użytkownikom komfort w słoneczne dni, odpowiednią termoizolację oraz skuteczną ochronę antywłamaniową. Dodatkowo są oryginalnym elementem dekoracyjnym budynku. Dzięki różnorodności towaru dostępnego na rynku osłony okienne można dostosować do pomieszczeń każdego typu, dopasowując ich wygląd do obranej wcześniej stylistyki.

Masz pytania?

KONSULTANT:
 514 127 448

Różnorodność wyboru

Rolety zewnętrzne w ostatnim czasie stały się bardzo popularne, szczególnie wśród posiadaczy domów. Na rynku wśród szerokiej gamy produktów można wyróżnić między innymi: wewnętrzne rolety okienne, systemy przeciwsłoneczne, zewnętrzne rolety z funkcją żaluzji łączące funkcję żaluzji fasadowych i rolet antywłamaniowych, rolety poziome do ogrodów zimowych z funkcją regulacji efektu cieplarnianego, pionowe rolety solarne, a także elektryczne rolety zewnętrzne z napędem hybrydowym. Wszystkie produkty, które oferujemy naszym klientom, są połączeniem innowacyjności, wysokiego poziomu funkcjonalności, bardzo dobrej jakości, wytrzymałości oraz estetyki dostosowanej do charakteru budynku.

Zapewnienie bezpieczeństwa i prywatności

Rolety zewnętrzne to doskonały sposób na ochronę swojej prywatności. Rolety zewnętrzne z aluminium mogą być regulowane zarówno ręcznie, jak i elektrycznie. Bezpieczeństwo domu to niezwykle ważny element wpływający na komfort psychiczny jego mieszkańców. Oprócz ochrony przed słońcem rolety zewnętrzne stanowią skuteczną ochronę antywłamaniową. Produkty firmy Aluprof, które oferujemy naszym klientom, wyposażone zostały w pierwszy w Polsce system rolet antywłamaniowych w klasie RC3. Odpowiednia konstrukcja i właściwie wyselekcjonowane surowce, z których zostały wykonane, sprawiają że rolety są bezpieczne.

Jak ochronić się przed słońcem?

Dzięki systemowi przeciwsłonecznemu Sunbreaker oraz Sunbreaker clip oferowanemu przez producenta selt, promienie słoneczne nie docierają do pomieszczeń, a sam system jest elementem dekoracyjnym komponującym się stylistyką budynku. System Sunbreaker jest ruchomy, a jego zakres obrotu piór wynosi od 0 do 90 stopni. Selt oferuje również żaluzje fasadowe, wewnętrzne żaluzje przeciwsłoneczne w szerokiej gamie kolorystycznej oraz refleksole, które w ostatnim czasie zyskują coraz większą popularność w szkołach, budynkach użyteczności publicznej i biurowcach. Refleksole są doskonałym sposobem na ochronę przeciwsłoneczną przy jednoczesnym zachowaniu dobrej widoczności, a dodatkowo zapewniają zachowanie stałej, temperatury w miejscach, gdzie promieniowanie słoneczne jest bardzo intensywne.

Inteligencja w połączeniu z wygodą

Nowoczesne systemy, z których korzystają producenci rolet, tacy jak BUBENDORFF pozwalają na zapewnienie jeszcze większej wygody użytkownikom. Rolety elektryczne integrują się z systemem inteligentnego zarządzania budynkiem i mogą być sterowane z domu lub zdalnie. Produkty, które oferujemy, są dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Dzięki możliwości zaprogramowania otwierają i opuszczają się w wyznaczonym czasie. Oprócz tego rolety wyposażone zostały w czujnik, który automatycznie reguluje poziom nasłonecznienia według preferencji mieszkańców. Na tej samej zasadzie funkcjonują inne rolety oferowane przez producenta, które montuje się na dużych przeszkleniach dachowych, w ogrodach zimowych, oranżeriach oraz na przydomowych basenach. Takie rozwiązanie zapewnia ochronę przeciwsłoneczną, ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a także termoizolację.

bubendorf

Sytuacje awaryjne

Co się dzieje w momentach, kiedy zabraknie prądu? Producent pomyślał również o takich ewentualnościach. Dzięki napędom hybrydowym i solarnym, w które wyposażone zostały rolety BUBENDORFF, możliwe jest podniesienie i opuszczenie rolet nawet podczas zaniku napięcia. Producent oferuje również produkty, które pomagają w oszczędzaniu na ogrzewaniu oraz klimatyzacji. Dlaczego? Dzięki wysokiej jakości wykonania i odpowiednio dobranym materiałom rolety zapewniają doskonałą termoizolację budynku, a dodatkowo są trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne.

Jakość, solidność, pomoc

Producenci selt, Aluprof oraz BUBENDORFF, których osłony okienne oferujemy to gwarancja doskonałej jakości idąca w parze z nowoczesnością. Towar pochodzący od wymienionych producentów jest bezpieczny oraz posiada deklaracje i certyfikaty, których wymaga prawo budowlane. Niezdecydowanym klientom oferujemy doradztwo, aby jak najlepiej dopasować osłony okienne do indywidualnych preferencji oraz warunków budynku. Właściwa decyzja jest gwarancją zadowolenia oraz satysfakcjonującego funkcjonowania przez wiele lat.

Masz pytania? Zadzwoń

 514 127 448