Pergole i markizy Rzeszów

Pergole i markizy

Pergole i markizy są doskonałą propozycją dla osób, które na zewnątrz chcą stworzyć wyjątkową przestrzeń do wypoczynku. Wybór właściwej markizy to doskonały sposób na ochronę przed słońcem i wiatrem, a w przypadku pergoli dodatkowo przed deszczem, śniegiem oraz gradem. To konstrukcje, które mogą być zamontowane zarówno na balkonie, jak i na tarasie. Pergole oraz markizy muszą być odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb klienta oraz być funkcjonalne i pasować do charakteru budynku.

Masz pytania?

KONSULTANT:
 514 127 448

pergola
pergola

Jaki rodzaj pergoli wybrać?

Do konstrukcji pergoli wykorzystuje się 2 rodzaje materiałów. Pierwszy z nich to drewno, które tworzy przytulny klimat i doskonale komponuje się niemal z każdą przestrzenią. Drewno jest uniwersalne, jednak to materiał, który wymaga odpowiedniego zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi. Drugim rodzajem konstrukcji pergoli jest metal, który idealnie wpisują się w nowoczesne przestrzenie, nadając im jeszcze bardziej eleganckiego klimatu. Pergole selt, które oferujemy naszym klientom, charakteryzują się wysoką estetyką wykończenia, dlatego komponują się z każdą przestrzenią. Klient, który decyduje się na konkretny produkt, może go dopasować do własnych preferencji poprzez wybór dowolnego koloru lakierowania z palety RAL i tkaninę dla Pergoli SOLID. Aby jeszcze bardziej podnieść poziom funkcjonalności, można zastosować nowoczesne oświetlenie LED, które stworzy wyjątkowy klimat zwłaszcza w letni wieczór.

Czy pergole chronią?

Pergole firmy selt, które oferujemy naszym klientom, są całoroczne i ponadczasowe. Chronią zarówno przed słońcem, a te wyposażone w lity dach również przed deszczem, śniegiem, a nawet gradem. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną cieszyć się własną przestrzenią bez względu na porę roku. Pergole, które posiadają dach ze sterowaniem elektrycznym to innowacyjne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie. To jedyny sposób na uchronienie mebli ogrodowych przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, który nie wymaga zmieniania ich lokalizacji. Dodatkowo pergola jest świetną podporą dla roślin pnących i mogą być wykorzystywane nie tylko w ogrodach przydomowych, ale również są bardzo funkcjonalnym elementem dekoracyjnym w lokalach gastronomicznych.

pergole i markizy
pergola

Odporność pergoli na ulewny deszcz

Zdarza się, że użytkownicy obawiają się o zniszczenie pergoli oraz tarasu podczas ulewy. Produkty, które oferujemy, są wysoce zabezpieczone przed deszczem. Dzięki szczelności zadaszenia oraz zintegrowanemu orynnowaniu, które jest wbudowane w konstrukcję, woda jest odprowadzana nawet podczas intensywnych opadów deszczu. Dodatkowym zabezpieczeniem na wypadek nieplanowanych sytuacji są przesłony boczne, które wzmacniają ochronę przed zniszczeniem.

Z jakich materiałów produkujemy markizy?

Często markizy kojarzą się z nietrwałymi elementami dekoracyjnymi, które są nieodporne na szkodliwe warunki atmosferyczne. Oczywiście jest to nieprawda. Obecnie produkowane markizy są wykonywane z wytrzymałego aluminium, które jest odporne na wygięcia i bezpieczne. Firma, której produkty oferujemy, wykorzystuje najwyższej jakości materiały do stworzenia swoich produktów. Podstawą każdej konstrukcji jest aluminiowa belka kwadratowa odporna na wgniecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu uchwyty mogą być zamontowane w dowolnym miejscu, co zdecydowanie ułatwia montaż. Każda tkanina stosowana przy produkcji oferowanych przez nas markiz ma odpowiedni certyfikat i atest oraz jest odporna na wyblaknięcie oraz na rozerwanie.

markiza
pergole i markizy

Czy można automatycznie sterować markizą?

W tej chwili bardzo często markizy zastępują stałe zadaszenie tarasu. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest możliwość ręcznego i automatycznego sterowania markizą. Markizy, które steruje się automatycznie, są dużo bardziej funkcjonalne dla posiadaczy tarasu lub balkonu o większych powierzchniach, kiedy klienci dysponują dużym rozmiarem markizy. Produkty sterowane mają możliwość doposażenia w system automatyki pogodowej. Taki wybór poprawia komfort użytkowania oraz zwiększa poziom bezpieczeństwa użytkowników.
Na rynku wyróżniamy 2 rodzaje automatyki pogodowej:

  • Systemy wyposażone w czujniki wiatrowo/wstrząsowe, które chowają markizę w momencie pojawienia się silnego wiatru
  • Systemy posiadające czujniki słoneczne/deszczowe, dzięki którym markiza rozwija się oraz zwija pod wpływem działania promieni słonecznych lub deszczu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Solidność, bezpieczeństwo użytkowania oraz terminowość. Dzięki jakości, na którą stawiamy, oferowane przez nas produkty są wytrzymałe i wykazują wysoką wartość estetyczną. Własne zaplecze produkcyjne oraz logistyczne producenta selt sprawia, że nasze terminy realizacji są bardzo krótkie. Towar, który oferujemy, jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta i bezpieczny, a dzięki ciągłemu udoskonalaniu reprezentuje wysoką jakość. Jeśli jesteś zainteresowany naszym produktem i chciałbyś dowiedzieć się o szczegółach współpracy, skontaktuj się z nami. Oferujemy pomoc przy wyborze pergoli i markiz idealnie dopasowanych do Twoich warunków oraz potrzeb.

Masz pytania? Zadzwoń

 514 127 448