Rolety antywłamaniowe Rzeszów

Rolety antywłamaniowe Rzeszów

Rolety Aluprof – inwestycja w Twój spokój

 

Masz pytania?

KONSULTANT: 514 127 448

rolety antywłamaniowe

Odpowiednie zabezpieczenie mieszkania, domu czy biura przed włamaniami to priorytet dla wielu właścicieli obiektów. Chcąc zastosować rozwiązanie najbardziej skuteczne, a przy tym korzystne pod względem finansowym, warto postawić na rolety antywłamaniowe, które ochronią Cię na przestrzeni wielu lat. W ofercie Projekt Plus znajdują się najlepsze rolety, dostępne w różnych wariantach – dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego kupującego.

Rolety antywłamaniowe zewnętrzne (lub inaczej żaluzje zwijane) są bardzo funkcjonalnym i coraz częściej wybieranym udogodnieniem. Zastosowanie nowoczesnych rolet zewnętrznych zapewnia, bowiem dodatkową ochronę dla każdego domu, mieszkania lub biura. Rolety zabezpieczają każde lokum przed słońcem, niebezpiecznymi czynnikami atmosferycznymi oraz zapewniają dodatkową ochronę akustyczną.

Rolety antywłamaniowe, czyli maksimum bezpieczeństwa i komfortu

rolety antywłamaniowe

Oferowane przez Plus Projekt rolety antywłamaniowe to produkty aluminiowe, które są zgodne normą PN-EN 1627:2011 (klasa RC 3). Klasa RC3 oznacza to najwyższą jakość wykonania i maksimum bezpieczeństwa. Rolety, ze względu na swoją odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także sztywność, skutecznie powstrzymają włamywaczy.  W ten sposób uchronią każdy obiekt przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Co więcej – rolety antywłamaniowe, ze względu na swoją budowę oraz parametry, są również doskonałym zabezpieczeniem przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych, negatywnymi czynnikami atmosferycznymi czy hałasem, jaki dobiega z zewnątrz. Posiadają również walory termoizolacyjne, dzięki którym zatrzymają ciepło w budynku podczas mroźnych zim albo zapewnią Ci przyjemny chłód wewnątrz pomieszczeń podczas najbardziej upalnego lata. Są też sposobem na prywatność w domu czy biurze.

W ofercie Plus Projekt znajdziesz rolety antywłamaniowe sterowane ręcznie lub elektrycznie. Także rolety przystosowane do różnych systemów. Dzięki temu znajdziesz rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, które pasować będą do rodzaju budynku.

Główne cechy rolety antywłamaniowej

roleta antywłamaniowa
 • Wykonane z wysokiej jakości aluminium, co zapewnia roletom wieloletnią trwałość i funkcjonalność.
 • Najlepsza ochrona przed włamaniami – zarówno w domu, jak i biurze.
 • Doskonałe zabezpieczenie przed słońcem, złymi warunkami pogodowymi oraz hałasem.
 • Doskonałe walory termoizolacyjne, dzięki którym użytkownicy mogą cieszyć się komfortem przebywania w budynku o każdej porze roku.
 • Możliwość sterowania ręcznego lub automatycznego (również bezprzewodowo).
 • Różne typy rolet – adaptacyjne, podtynkowe, nadprożowe czy nadstawne.
 • Estetyczny wygląd, doskonale dopasowany do nowoczesnych, eleganckich budynków.
 • Atrakcyjna cena.

Rolety antywłamaniowe od Plus Projekt to rozwiązania nowoczesne, które pozwolą Tobie oraz innym użytkownikom budynku, korzystać z niego w komforcie i bezpieczeństwie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i postawienia na produkt, dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wygoda i funkcjonalność rolet antywłamaniowych

rolety antywłamaniowe

Produkty firmy Aluprof mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie (sterowanie radiowe / bezprzewodowe, centralne / indywidualne). W wariancie elektrycznym rolety zewnętrzne marki Aluprof są całkowicie kompatybilne z napędem typu Somfy.

Katalog systemu nadprożowego – Aluprof SKN B+H

Katalog systemu adaptacyjnego – Aluprof SK, SKO, SKP i SKO-P

Katalog systemu podtynkowego – Aluprof SP, SP-E

Katalog systemu opoterm – Aluprof Opoterm

Katalog rolet antywłamaniowych – Aluprof rolety antywłamaniowe

Więcej na temat firmy Aluprof – www.rolety.aluprof.eu

Więcej na temat systemu Somfy – www.somfy.pl

Zalety rolet zewnętrznych

Niewątpliwą zaletą zastosowania rolet antywłamaniowych zewnętrznych są walory termoizolacyjne. Rolety, w zimne dni dadzą dodatkową ochronę przed utratą ciepła przez budynek, zaś podczas nieznośnych upałów– będziesz mógł się dzięki nim cieszyć przyjemnym cieniem i chłodem – a to wszystko bez dodatkowych kosztów. Nie zapominajmy także o tym, że żaluzje doskonale podwyższają standard prywatności zarówno Twojej, jak i Twojej rodziny.

Rolety antywłamaniowe CENA?  Zapytaj Konsultanta: 514 127 448

Natychmiast dostaniesz wstępną cenę rolety. Nasz doradca oszacuje koszt dla Ciebie w trakcie rozmowy.

Rolety antywłamaniowe Rzeszów

Krok ku przyszłości

Nasza firma w zakresie rolet aluminiowych oferuje swoim Klientom asortyment Aluprof S.A. będącej jednym z liderów w Europie w swojej branży. Firma Aluprof, jako pierwsza w Polsce może się poszczycić systemem rolet antywłamaniowych w klasie RC3 (zgodność z normą PN-EN 1627:2011).

Systemy, do których są przystosowane rolety Aluprof:

 • Rolety adaptacyjne – systemy SK i SKP
 • Rolety adaptacyjne – systemy SKO i SKO-P
 • Rolety podtynkowe – systemy SP i SP-E
 • Rolety nadprożowe – system SKN B+H
 • Rolety nadstawne – system SKT Opoterm
 • Rolety antywłamaniowe SAR

Rolety zewnętrzne naszego dostawcy są wykonane z najwyższej klasy materiałów, będących gwarancją długiego i komfortowego użytkowania a ich zastosowanie spokojną głowę wtedy, gdy przebywasz w domu, a także podczas wakacji lub wyjazdów służbowych.