Drzwi zewnętrzne Rzeszów

Drzwi zewnętrzne Rzeszów

Odpowiednio dopasowane drzwi zewnętrzne to wizytówka każdego domu czy biura. Muszą być eleganckie, a przy tym wytrzymałe i dopasowane pod kątem parametrów technicznych. W Plus Projekt, korzystając z rozwiązań najlepszych producentów i odpowiednio selekcjonując udostępniane Klientom rozwiązania, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci doskonałe  pod każdym względem drzwi!

DRZWI ZEWNĘTRZNE – KATALOGI

WĘGRZYN

KATALOG DREWNIANYCH DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

DISTING

KATALOG STALOWO-DREWNIANYCH DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

KR CENTER

KATALOG DRZWI WEJŚCIOWYCH WEWNĄTRZLOKALOWYCH

KR CENTER

KATALOG STALOWYCH DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

SETTO

KATALOG DRZWI STALOWYCH

MKDOOR

KATALOG DRZWI STALOWO-ALUMINIOWYCH

Dopasowane do potrzeb Klienta
Drzwi zewnętrzne Rzeszów

W naszej ofercie znalazły się drzwi zewnętrzne, które w pierwszej kolejności imponują estetyką wykonania. Nowoczesne, zróżnicowane wzornictwo, odmienna kolorystyka i pieczołowitość wykonania sprawiają, że zachwycają one zarówno właścicieli domostw, jak również ich gości. Stawiamy także na różnorodność parametrów technicznych, dopasowując drzwi zewnętrzne do potrzeb naszych Klientów pod kątem szerokości, wysokości, współczynnika przenikania ciepła U czy izolacji akustycznej. Dzięki temu stawiasz na rozwiązanie dopasowane i zapewniające maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo.

Chcąc dawać naszym Klientom jak największy wybór, w skład naszej oferty wchodzą klasyczne drzwi zewnętrzne do domów i biur (zarówno jedno i dwuskrzydłowe, jak też lewe i prawe), a także modele specjalistyczne, w tym:

  • antywłamaniowe,
  • przeciwpożarowe,
  • przeciwdymne,
  • dźwiękoszczelne.

Jeżeli więc poszukujesz drzwi, które zapewnią Ci maksimum bezpieczeństwa w życiu codziennym lub pracy i ochronią przed włamywaczami czy pożarem – w ofercie Plus Projekt znajdziesz dokładnie to, co spełni Twoje oczekiwania.

Co więcej – zapraszamy do zakupu drzwi zewnętrznych, wykonywanych z najlepszych, odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów. To właśnie dzięki ich najwyższej jakości, masz możliwość zaopatrzenia się w produkt trwały i funkcjonalny na przestrzeni wielu lat. Oferujemy drzwi z drewna, metalu, PCV, aluminium, włókna szklanego i z przeszkleniami/pakietami szybowymi.

Dlaczego drzwi zewnętrzne od Plus Projekt?

  • Dzięki wysokiej estetyce, drzwi zewnętrzne stanowią doskonałą wizytówkę każdego domu i biura.
  • Różnorodność kolorów, wzornictwa i stosowanych w produkcji materiałów.
  • Nowoczesne rozwiązania technologiczne i odpowiednie parametry, dzięki którym drzwi są funkcjonalne, łatwe w obsłudze i zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo.
  • Rozwiązania dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
  • Atrakcyjne ceny.

Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień – oferujemy nowoczesne drzwi zewnętrzne, dopasowane do każdego domu i największych oczekiwań naszych Klientów!

Ozdoba która daje pewność

Niezwykle ważnym elementem każdego domu są drzwi zewnętrze, mieszkania, biura lub innego lokalu użytkowego. To one, jako pierwsze „witają” naszych gości i przekazują im informacje na temat – czego (i kogo) mogą spodziewać się w środku.

Pierwsze wrażenie

Z psychologicznego punktu widzenia, człowiek spotykając nieznaną mu osobę w ciągu 11 pierwszych sekund wyrabia sobie o niej tzw. pierwszą opinię. Później, pod wpływem dalszych doświadczeń, takie wrażenie może się zmienić, ewoluować lub przekształcić w zupełnie inne odczucie. Jednak wspomnienie „pierwszego wrażenia” zostaje z nami na długo. Podobnie jest z okładkami książek, stronami internetowymi, restauracjami, pierwszym dniem w pracy i… drzwiami. Pytanie więc brzmi – jakie emocje chcemy wywołać u osób stojących na naszym progu? Dążymy do tego, aby nasze domostwo lub biuro było twierdzą nie do zdobycia, chcemy życzliwie witać każdego gościa, a może poprzez nowoczesny design pragniemy pokazać swój profesjonalizm?

drzwi tarasowe hst i hpk

Na co zwracać uwagę przy wyborze drzwi zewnętrznych?

Jednak, przecież wygląd – choćby najbardziej atrakcyjny nie może być jedynym determinantem w zakresie ostatecznej decyzji. Wybierając dla swojej inwestycji drzwi zewnętrzne należy się zastanowić, jakie parametry techniczne takiego produktu są dla nas najważniejsze i jakie funkcje powinny one spełniać, aby zapewnić satysfakcjonującą ochronę nam osobistą i mienia. Warto więc bliżej poznać popularne materiały wykorzystywane w produkcji i wzornictwie drzwi zewnętrznych. Są to – drewno, metal, aluminium, PCV, włókno szklane, szkło (przeszklenia / drzwi z pakietem szybowym).   Natomiast pod względem funkcji możemy rozróżnić następujące rodzaje drzwi zewnętrznych:

• antywłamaniowe
• przeciwpożarowe
• przeciwdymne
• dźwiękoszczelne
• utrzymujące izolacje cieplną
• jedno lub dwuskrzydłowe
• lewe / prawe

Ponadto, parametry, których znajomość jest nam niezbędna przy dokonywaniu zakupu drzwi zewnętrznych to z pewnością ich: szerokość, wysokość, współczynnik przenikania ciepła U oraz izolacja akustyczna.

Tylko sprawdzone produkty

Przy wyborze drzwi zewnętrznych – zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami i doświadczonymi doradcami w salonach w Rzeszowie. Pomogą wybrać produkt spełniający wszystkie Wasze wymagania. W naszych sklepach oferujemy jedynie najwyższej klasy certyfikowane produkty, pochodzące od renomowanych producentów polskich i zagranicznych.

drzwi przeciwpożarowe rzeszów
drzwi przeciwpożarowe Rzesów