Okna Rzeszów

Okna Rzeszów, drewniane, PCV , balkonowe, tarasowe

Twoje okna – są u nas

Okna Rzeszów

 

Masz pytania?

KONSULTANT: 514 127 448

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji zgłoszenia (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).


  Szeroki wybór okien wraz z profesjonalnym montażem i serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym to PlusProjekt. Proponujemy Państwu okna PCV, okna drewniane, balkonowe i tarasowe. Stolarkę PCV oferujemy jako jedna z nielicznych firm w Rzeszowie  w systemach HST oraz PSK czyli uchylno-przesuwne lub unoszono-przesuwne.  Okna Rzeszów, jesteśmy w tym najlepsi! Okna PCV zwane plastikowymi to nowoczesny styl, wysoka energooszczędność i duża ilość światła docierającego do wnętrz.

  Okna drewniane to inwestycja w najwyższą jakość i ekologię. Szeroki wybór stylów,  kolorystyki i niepowtarzalna estetyka okien drewnianych przemawia nawet do najbardziej wymagających klientów.  Okna Rzeszów, oferujemy Państwu w PlusProjekt wspaniałe, ponadczasowe okna drewniane z pełną obsługą. Przy produkcji okien drewnianych wykorzystywane jest wyłącznie drewno wyselekcjonowane. Stosujemy wyłącznie lakiery ekologiczne.

   

  Jesteśmy dystrybutorem okien PCV firmy Domel. Ekskluzywne nowoczesne okna Rzeszów

  okna Domel

  Kup okna z montażem – Okna Rzeszów

  okna Rzeszów drewniane

  Okna Rzeszów, bezpieczeństwo, funkcjonalność i rozsądna cena

  Wiemy, że wybór jest naprawdę trudny – dlatego zapewniamy profesjonalne, indywidualne doradztwo w Rzeszowie. Naszym Klientom oferujemy najlepsze certyfikowane produkty renomowanych producentów.

  Mówi się że, okna są oczami dla domu. Ponieważ chronią przed deszczem i zimnem, zapewniają delikatne naturalne światło i świeże powietrze. Dlatego okna stanowią wspaniałą ozdobę i nadają wyjątkowy charakter miejscu zamieszkania lub pracy. Okna Rzeszów Plus Projekt

  Podczas inwestycji budowlanych lub remontowych zawsze należy zmierzyć się z trudną decyzją co do wyboru okien. Najwłaściwszych dla potrzeb naszych i naszej rodziny. Okna dobrej jakości – wykonane i montowane przez profesjonalistów będą służyć swojemu nabywcy przez wiele, wiele lat dostarczając satysfakcji z ich użytkowania.

  Dlatego wybrane nieodpowiednio, szybko przysporzą swojemu właścicielowi zarówno dodatkowych kosztów, jak i trosk. Najważniejsze, przed zakupem należy dowiedzieć się jakich okien naprawdę potrzebujemy.

  Na początku zastanówmy się nad materiałem – czy interesują nas obecnie bardzo popularne na rynku okna wykonane z PCV. A może bardziej jesteśmy skłonni by wybrać okna drewniane?

  Następnie pomyślmy które parametry okien są dla nas najważniejsze m.in.:

  • energooszczędność okien
  • przepuszczalność światła
  • odporność na uszkodzenia
  • izolacja termiczna
  • izolacja akustyczna
  • częstotliwość użytkowania (otwieranie / zamykanie)
  • zabezpieczenia antywłamaniowe
  • design
  • kolor (tak! To również ma znaczenie funkcjonalne np. okna ciemniejsze szybciej się nagrzewają)
  • cena