Okna Rzeszów

Okna Rzeszów, drewniane, PCV , balkonowe, tarasowe

Twoje okna – są u nas

Okna Rzeszów

 

Masz pytania?

KONSULTANT: 514 127 448

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji zgłoszenia (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).


Kup okna z montażem – Okna Rzeszów

Szeroki wybór okien wraz z profesjonalnym montażem i serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym to PlusProjekt. Proponujemy Państwu okna PCV, okna drewniane, balkonowe i tarasowe. Stolarkę PCV oferujemy jako jedna z nielicznych firm w Rzeszowie  w systemach HST oraz PSK czyli uchylno-przesuwne lub unoszono-przesuwne.  Okna Rzeszów, jesteśmy w tym najlepsi! Okna PCV zwane plastikowymi to nowoczesny styl, wysoka energooszczędność i duża ilość światła docierającego do wnętrz.

Okna drewniane to inwestycja w najwyższą jakość i ekologię. Szeroki wybór stylów,  kolorystyki i niepowtarzalna estetyka okien drewnianych przemawia nawet do najbardziej wymagających klientów.  Okna Rzeszów, oferujemy Państwu w PlusProjekt wspaniałe, ponadczasowe okna drewniane z pełną obsługą. Przy produkcji okien drewnianych wykorzystywane jest wyłącznie drewno wyselekcjonowane. Stosujemy wyłącznie lakiery ekologiczne.

 

Jesteśmy dystrybutorem okien PCV firmy Domel. Ekskluzywne nowoczesne okna Rzeszów

okna Domel

Mówi się że, okna są oczami dla domu. Ponieważ chronią przed deszczem i zimnem, zapewniają delikatne naturalne światło i świeże powietrze. Dlatego okna stanowią wspaniałą ozdobę i nadają wyjątkowy charakter miejscu zamieszkania lub pracy. Okna Rzeszów Plus Projekt

Podczas inwestycji budowlanych lub remontowych zawsze należy zmierzyć się z trudną decyzją co do wyboru okien. Najwłaściwszych dla potrzeb naszych i naszej rodziny. Okna dobrej jakości – wykonane i montowane przez profesjonalistów będą służyć swojemu nabywcy przez wiele, wiele lat dostarczając satysfakcji z ich użytkowania.

Dlatego wybrane nieodpowiednio, szybko przysporzą swojemu właścicielowi zarówno dodatkowych kosztów, jak i trosk. Najważniejsze, przed zakupem należy dowiedzieć się jakich okien naprawdę potrzebujemy.

Na początku zastanówmy się nad materiałem – czy interesują nas obecnie bardzo popularne na rynku okna wykonane z PCV. A może bardziej jesteśmy skłonni by wybrać okna drewniane?

Następnie pomyślmy które parametry okien są dla nas najważniejsze m.in.:

  • energooszczędność okien
  • przepuszczalność światła
  • odporność na uszkodzenia
  • izolacja termiczna
  • izolacja akustyczna
  • częstotliwość użytkowania (otwieranie / zamykanie)
  • zabezpieczenia antywłamaniowe
  • design
  • kolor (tak! To również ma znaczenie funkcjonalne np. okna ciemniejsze szybciej się nagrzewają)
  • cena

Okna Rzeszów, bezpieczeństwo, funkcjonalność i rozsądna cena

Wiemy, że wybór jest naprawdę trudny – dlatego zapewniamy profesjonalne, indywidualne doradztwo w Rzeszowie. Naszym Klientom oferujemy najlepsze certyfikowane produkty renomowanych producentów.

okna Rzeszów drewniane