Gros

KATALOGI BRAM

GROS

KATALOG BRAM PRZEMYSŁOWYCH

Jeśli chcesz wymagać więcej

Bramy do zastosowań przemysłowych wykorzystywane m.in. większych i w tych mniejszych zakładach przemysłowych, magazynach, firmach, a także w budynkach użyteczności publicznej tj. straży pożarnej, szpitalach, policji i tym podobnych. Z całą pewnością można, więc stwierdzić, że solidność i funkcjonalność bramy przemysłowej stanową o bezpieczeństwie całości inwestycji i komforcie codziennego użytkowania budynku. Przedstawiamy, zatem produkty polskiej marki Gros – które łączą w sobie te cechy, a dodatkowo zapewniają miłe dla oka wrażenia estetyczne.

Co je wyróżnia?

Na uwagę w ofercie firmy Gros z pewnością zasługują – niezawodne, wykonane z najlepszych materiałów i wyjątkową dbałością o szczegóły – bramy przemysłowe, wśród których wyróżnić możemy:

  • Bramy segmentowe – otwierane pionowo do góry, oszczędzają tym samym miejsce przed i w budynku / garażu / hali / magazynie. Zbudowane są z prowadnic poziomych oraz pionowych ze stalowymi elementami oraz z płaszcza bramy. Ze względu na swoją budowę dobrze izolują pomieszczenie od chłodu i innych niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz tłumią hałasy Podczas zakupu, klient ma wybór – obsługa bramy ręczna lub automatyczna. Producent zapewnia duże możliwości estetyczno-projektowe, dlatego gwarantujemy, że w tym asortymencie znajdziesz rozwiązania, które świetnie dopasują się do charakteru całości Twojej inwestycji. Ważne jest również to, że bramy przemysłowe segmentowe Gros posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Wybierając ten rodzaj bramy koniecznie sprawdź możliwe wspomagające wyposażenie.
  • Bramy dwuskrzydłe – obsługiwane ręcznie, zbudowane na szkielecie mocnych stalowych profili stanowią świetną alternatywę, gdy napotykamy konstrukcyjną przeszkodę w montażu bramy rolowanej lub segmentowej. Posiadają ciekawy, oryginalny wygląd, który doda całości inwestycji nieco tradycyjnego charakteru jednak ich łatwość użytkowania i trwałość sprawiają, iż nie pomyślisz o nich inaczej jak o dobrym nowoczesnym produkcie (zwłaszcza, że masz do wyboru szeroki wachlarz kolorów, przetłoczeń oraz struktury). Wybierając bramę przemysłową dwuskrzydłą masz również możliwość zakupu dodatkowych jej elementów tj. m.in. drzwi przejściowych, okien lub zamków.
  • Bramy rolowane – doskonale sprawdzają się w budynkach ograniczonej przestrzeni wylotowej. Obsługiwane automatyczne znacznie poprawią komfort pracy. Do wyboru, w zależności od potrzeb Klienta firma Gros oferuje opcje bramy rolowanej – ocieploną lub nieocieploną. Ten rodzaj bramy można idealnie dopasować estetycznie do reszty budynku, ponieważ można je pomalować praktycznie na każdy kolor.

A co na to Twój budżet…

O to raczej nie musisz się martwić, bo pomimo bardzo dobrej jakości produktów firma Gros dba o portfele swoich Klientów oraz elastycznie podchodzi do ich potrzeb. Dzięki temu Gros stanowi naprawdę interesującą alternatywę dla innych, droższych, wiodących polskich i zagranicznych marek w branży producentów bram przemysłowych takich jak – Krispol lub Hörmann.
Warto również dodać, że wszystkie bramy przemysłowe Gros produkowane są na indywidualny wymiar.