Klamki Drzwiowe Hoppe

Klamki drzwiowe – Grupa HOPPE

 

Doradca handlowo techniczny – dobre klamki Hoppe

Łukasz Leśko
e-mail: lukasz.lesko@plusprojekt.eu
tel 503437186

Drzwi stanowią wizytówkę każdego domu lub mieszkania. Te WŁAŚCIWE muszą łączyć w sobie zarówno – cieszącą oko estetykę, solidność, funkcjonalność, jak i (a może przede wszystkim) bezpieczeństwo. Podstawowe elementy drzwi to – ościeżnica (tzw. rama, element nieruchomy drzwi), skrzydło, okucia oraz klamki drzwiowe.

Klamki drzwiowe HOPPE

Jak wiadomo, główną funkcją klamki drzwiowej jest umożliwianie otwierania i zamykania drzwi. Firma HOPPE swoim klientom oferuje jednak wiele więcej. Rozwiązania stosowane w produkcji systemów okuć, zapewniają także bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Priorytetowym celem stawianym przez firmę jest wysoki poziom innowacyjności oraz dostarczanie klientom produktów posiadających doskonałe parametry techniczne. Wybierając klamki drzwiowe HOPPE do domu lub biura, użytkownicy zyskują nie tylko okucia wpisujące się w najnowsze trendy pod względem designu, ale także otrzymują produkt zapewniający bezawaryjne działanie przez bardzo długi czas. Wszystkie systemy okuć drzwiowych objęte są gwarancją na 10 lat. Jest to obietnica niezawodności, jaką firma HOPPE składa swoim klientom i w każdym, indywidualnym przypadku danego słowa dotrzymuje.

Cechy wyróżniające klamki drzwiowe HOPPE:

  • solidna, niemiecka produkcja,
  • 10 lat gwarancji na działanie,
  • niezawodność w każdych warunkach,
  • wysoka precyzja i estetyka wykonania,
  • niepowtarzalny design wpisujący się w aktualne trendy,
  • innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Bezawaryjne działanie poparte testami

W celu zapewnienia właściwego działania mechanizmów okuć drzwiowych, firma HOPPE poddaje swoje produkty licznym testom, które sprawdzają i potwierdzają ich niezawodną funkcjonalność. Producent ma świadomość, jakie wymogi stawiane są klamkom przez cały okres ich użytkowania. Przede wszystkim istotna jest tu wytrzymałość na obciążenia, jakim podlega klamka drzwiowa każdego dnia. Produkty HOPPE poddawane są badaniom trwałości działania i próbom statycznej wytrzymałości, które w sposób rzeczywisty udowadniają, że klamka HOPPE nie ulegnie uszkodzeniu nawet podczas intensywnego użytkowania. Aby rzetelnie sprawdzić działanie klamki, która zostanie dostarczona klientowi, firma HOPPE przeprowadza testy nie tylko samych mechanizmów klamek drzwiowych, ale także upewnia się, jak klamka zachowuje się w warunkach rzeczywistych, czyli w połączeniu z drzwiami.

HOPPE – wysoka jakość i troska o środowisko

Grupa HOPPE reprezentuje wartości ukierunkowane na potrzeby klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kompetencjom, przedsiębiorstwo odgrywa ważną rolę w dziedzinie okuć drzwiowych. Jednak dostarczanie wysokiej jakości produktów to nie jedyna misja firmy. Jej niezwykle istotnym celem jest również ochrona środowiska poprzez optymalne wykorzystanie środków i oszczędność zasobów naturalnych. HOPPE dokłada wszelkich starań, by zminimalizować ilość odpadów, czyli niepożądanego efektu ubocznego prowadzonej działalności. Wpływa to na ekologiczną produkcję okuć, wykorzystanie recyklingu oraz alternatywnych źródeł energii. HOPPE dumnie uczestniczy w Sojuszu na Rzecz Środowiska Naturalnego Hesji „Umweltallianz Hessen“.