GROS bramy – dlaczego warto się zdecydować na tę markę?

GROS bramy – dlaczego warto się zdecydować na tę markę?

GROS to marka, która zdecydowanie warta jest polecenia osobom szukającym solidnej bramy garażowej. Jej propozycje łączą w sobie trzy cechy: funkcjonalność, solidność oraz estetykę. Czwartą zaletą są konkurencyjne ceny – GROS udowadnia, że za najwyższej jakości bramy nie musisz płacić dużych pieniędzy. 

Jak powinna być skonstruowana dobra brama garażowa? 

Bramy garażowe to bardzo wymagające produkty. Brama jest nabywana raz na długie lata, a osoba kupująca spodziewa się, że przez cały okres eksploatacji będzie działała niezawodnie – i nie chodzi tu jedynie o otwieranie oraz zamykanie. Dobra brama garażowa ma również doskonałe właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu nie dopuszcza chłodu ani upału do wnętrza, powinna również być odporna na oddziaływanie wilgoci, czyli chroniona przed korozją.  

Nie można także zapomnieć o bezpieczeństwie użytkowania. Brama garażowa musi być wyposażona w mechanizmy zabezpieczające przed nieprzyjemnymi incydentami, jak samoczynne opadnięcie czy przygniecenie palców. Ciekawe opcje posiadają produkowane przez GROS bramy. Dlaczego warto się zdecydować właśnie na nie? Otóż można wyposażyć je w fotokomórki, dzięki czemu zminimalizuje się niemal do zera ryzyko nieszczęśliwych wypadków. 

Bramy GROS – na czym polega sekret ich sukcesu? 

Bramy GROS to nie tylko wysokiej klasy zabezpieczenia przed incydentami, ale także trwałość samej konstrukcji. Wszystkie zostały wykonane paneli segmentowych, których wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. Same panele składają się z elementów stalowych cynkowanych ogniowo, które są powlekane okleiną PCV lub lakierowane. Obydwa te sposoby skutecznie zabezpieczają bramę przed korozją. 

GROS stosuje w swoich bramach garażowych wał ze sprężynami skrętnymi. Są one wyważone w taki sposób, że bramę można otwierać w łatwy sposób ręcznie. Do tego należy dodać, że każdy klient ma do wyboru aż cztery typy prowadzeń bramy, co pozwala na wybranie rodzaju prowadzenia najlepiej dopasowanego do typu budynku, w którym mieści się garaż.  

GROS to brama dla Ciebie – dosłownie! 

To nie jedyne zalety, które posiadają produkowane przez GROS bramy. Dlaczego warto się zdecydować właśnie na tego producenta? Kolejnym powodem jest fakt, że wszystkie zlecenia realizowane są indywidualnie, a więc otrzymuje się bramę dokładnie dopasowaną gabarytowo do potrzeb. Na tym jednak nie koniec – możesz samodzielnie wybrać jeden z aż dwustu kolorów, a jeśli wolisz inne rozwiązania, możliwe jest pokrycie bramy okleiną drewnopodobną. 

Warto zapoznać się z ofertą firmy GROS – zobacz już dzisiaj, która z jej bram będzie najlepiej pasować do Twojego garażu!