Gdzie kupić okna w Rzeszowie

Gdzie kupić okna w Rzeszowie

Solidna jakość – gdzie kupić okna w Rzeszowie?

Czyste powietrze i odpowiednie nasłonecznienie zbawiennie wpływają na nasze samopoczucie, a nawet zdrowie. Okna otwierają nasze mieszkanie na te czynniki. Dodatkowo, podnoszą estetykę domu oraz chronią przed chłodem w zimowe dni. Aby dobrze spełniały swoje zadania, muszą być wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zatem gdzie kupić okna w Rzeszowie?

Rzeszów okna i drzwi

Plus Projekt oferuje okna i drzwi działając na rynku już od 16 lat. Doświadczenie i dobra znajomość branży wpływa na poziom wykonywanych przez firmę projektów. Realizacje charakteryzują się dobrą jakością wykonania, funkcjonalnością, estetyką i przede wszystkim – indywidualnym podejściem do każdego klienta. Plus Projekt obsługuje klientów głównie z Rzeszowa i okolic, jednak jeśli jesteś zainteresowany ofertą – lokalizacja nie ma większego znaczenia.

Jakie okna Rzeszów

Oferujemy zarówno okna PCV, jak i drewniane. Każdy model wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów od stolarki okiennej. Tworząc okna, dbają o ich estetykę i funkcjonalność – dobór odpowiednich, trwałych materiałów oraz przemyślanych rozwiązań. To te czynniki przede wszystkim wpływają na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Kiedy okna opuszczą już fabrykę, trafiają w ręce wyspecjalizowanych ekip montażowych (również z Plus Projekt). To oni zajmują się realizacją projektu – dostarczają i wstawiają okna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, robią to w sposób profesjonalny, czyli czysto i sprawnie.

Zakup okien od Plus Projekt to gwarancja niezawodnej pomocy technicznej. Specjaliści są do stałej dyspozycji klientów – odpowiadają na pytania i znajdują rozwiązania problemów. Jeśli chcesz skorzystać z fachowej porady lub przedstawić swoje spostrzeżenia, skontaktuj się z obsługą serwisową.

Gdzie kupić okna w Rzeszowie

Okna marki Domel w Rzeszowie

Okna firmy Domel nie tylko podnoszą estetykę mieszkania – mogą również minimalizować koszty ogrzewania. Posiadają 6 komór, które zapobiegają wywiewaniu ciepłego powietrza na zewnątrz. Są trwałe i odporne na uszkodzenia dzięki stalowym wzmocnieniom. Plastikowe modele są wyposażone w zaczepy antywyważeniowe, które chronią przed włamaniem.

Okna z PCV są dostępne w dwóch wariantach: klasycznego Synergic oraz eleganckiej Fusion. Oba modele są dostępne w różnych kolorach.

Domel oferuje także okna energooszczędne, które sprawdzają się w budownictwie pasywnym. To zdobywająca coraz większą popularność forma budownictwa, która polega na minimalizowaniu zużycia energii, a co za tym idzie – kosztów eksploatacji domu.

Okna Domel są dostępne na terenie całego kraju (https://domel.pl/gdzie-kupic/). W Rzeszowie można je kupić w Plus Projekt: https://plusprojekt.eu/okna/okna-pcv/.